A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2?

A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2
Kde koupit:
obchody A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2
Kompletní specifikace:
popis A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2
Český návod:
návod A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2

Designová herní myš A4Tech V7 Core2 ze série Bloody. Myš A4tech Bloody V7 HoleLess v sobě kombinuje vynikající design, perfektní ergonomii a vyspělé technologie. Pokroková technologie A4tech HoleLess je zárukou dosažení přesného pohybu na jakémkoli povrchu. Použitý snímač s rozlišením až 3200 dpi dodá k přesnému i vyjíměčnou rychlost pohybu. Dokonalé pro každý herní žánr.

Myš A4Tech V7 Core2 nabízí díky pokročilému softwaru tři praktické režimy střelby a je vybavena 7 programovatelnými tlačítky doplněnými komfortním nahráváním vašich maker do integrované paměti. Vaše makra a nastavení budou stále s vámi. Funkční výbava obsahuje také 160Kb paměť. S touto vychytávkou můžete myš připojit k jakémukoliv počítači a svá nastavení budete mít stále u sebe a to bez nutnosti ovladačů.

více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná