Baterie Fenix AA 800mAh 1ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie Fenix AA 800mAh 1ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie Fenix AA 800mAh 1ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie Fenix AA 800mAh 1ks?

Cena uvedena za 1 ks baterie, prodej volně (bulk). Nabíjecí baterie Fenix ARB-L14-800 (14500) s ochranou (protected) je založena na lithium iontové technologii. Li-ion technologie dává jeden z nejlepších poměrů množství uchované energie k váze článku. Baterie nemají paměťový efekt a samovybíjení je minimální. Ochranu baterie lze rozdělit do dvou oblastí. V první jsou přidané elektronické obvody, jež zabraňují přebití článku (situaci kde u klasických li-ion baterii existuje riziko exploze) nebo naopak jeho přílišnému vybití (akumulátor by pak nešel znovu nabít). Navíc tyto obvody chrání baterii proti zkratu či vysokému proudovému odběru, který by mohl akumulátor poškodit. Pokud elektronika baterie vyhodnotí dosažení limitních hodnot, odpojí článek. V druhé je pak ochrana proti přehřátí (PTC… více informací

Baterie Fenix AA 800mAh 1ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie Fenix AA 800mAh 1ks
Kde koupit:
obchody Baterie Fenix AA 800mAh 1ks
Kompletní specifikace:
popis Baterie Fenix AA 800mAh 1ks
Český návod:
návod Baterie Fenix AA 800mAh 1ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná