Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B?

Cena uvedena za celý blistr, (4 ks baterií). Akmulátory Fujitsu od Japonského výrobce jsou přímou náhrádanou Panasonic Eneloop kvalita je totožná, ale značka je méně známá a dostupná na Českém trhu. Baterie Fujitsu nabízí kompletní produktovou řadu. Unikátní baterie, které mají maximálně eliminovaný efekt samovybíjení. Díky speciální technologii udrží tyto baterie po dobu pěti let 70% své kapacity. Baterie Fujitsu od Japonského výrobce se dodávají v nabitém stavu a jsou připraveny k okamžitému použití. Už nikdy se vám nestane, že měsíc po nabití budou baterie vybité! Parametry – Fujitsu od Japonského výrobce v bílé barvě – extrémně nízké samovybíjení: 70% po 10 letech – dodávají se v nabitém stavu a jsou připraveny k okamžitému použití Určené pro – Další vlastností akumulátorů Fujitsu… více informací

Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B
Kde koupit:
obchody Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B
Kompletní specifikace:
popis Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B
Český návod:
návod Baterie FUJITSU WHITE AA 4ks HR-3UTCEX-4B

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná