BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm?

BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm
Kde koupit:
obchody BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm
Kompletní specifikace:
popis BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm
Český návod:
návod BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm

Menší škrábací strom pro kočky – rozměry 122 x 60 x 35 cm. Škrabadlo pro kočky žijící v bytě. Je to místo, kde budou moci nerušeně odpočívat a i brousit si drápky a tak nebude trpět Váš nábytek, koberce a jiné zařízení. Škrabadlo Santana slouží k všestrannému použití pro Vaši kočku, jako je hraní, lezení, odpočinek, péče o drápy i vyhlídka. Výška škrabadla umožňuje Vaší kočce rozhled po celé místnosti, kukaň skýtá možnost nerušeného odpočinku a úkryt a pelíšek pohodlný odpočinek s možností výhledu. Škrabadlo obsahuje: plyšovou kukaň na spaní a možnost úkrytu 3 odpočívadla (horní, malé a velké odpočivadlo) plyšový pelíšek pro odpočinek sisalové sloupky pro broušení drápů kuličky na hraní Technické údaje: Celková výška: 122 cm materiál: přírodní sisal, plyš (70% acrylic, 30% polyester),… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná