BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m?

Lehká krycí plachta s rozměry 3×3 metry s gramáží 75gr/m2 je nepromokavá a mrazuvzdorná. Plachta je vhodná pro použití na zahradě, zemědělství, stavebnictví. Je ideální pro zakrývání dřeva, bazénů, stavebního materiálu nebo poškozené střechy apod. Všude, kde potřebujete ochránit před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo prudkým sluncem oceníte zakrývací plachtu z kvalitního a odolného materiálu s UV filtrem. Krycí plachta má dvojité okraje zesílené polypropylenovou šňůrou. Po obvodu plachty jsou umístěna aluminiová oka o průměru 12mm. Pro bezpečné uchycení plachty jsou oka rozmístěna po celém obvodu ve vzdálenosti 120-150cm. Rozměr plachty s tolerancí +-5% … více informací

BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m
Kde koupit:
obchody BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m
Kompletní specifikace:
popis BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m
Český návod:
návod BRADAS zakrývací plachta 75g/m² 3×3 m

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná