Prádelník Arten PE01 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Prádelník Arten PE01 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Prádelník Arten PE01 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Prádelník Arten PE01?

Prádelník Arten PE01 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Prádelník Arten PE01
Kde koupit:
obchody Prádelník Arten PE01
Kompletní specifikace:
popis Prádelník Arten PE01
Český návod:
návod Prádelník Arten PE01

Peřináč PE01 – akce Rozměry: hloubka 47 cm šířka 85 cm výška 80 cm Peřináče jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky (LDTD) tl. 18 mm. Dvířka jsou zajištěna proti samovolnému vyklopení magnety a látkovými dorazy. Prodyšnost vnitřního prostoru je zajištěna použitím děrovaného materiálu na záda peřináčů. Samozřejmostí jsou kovové úchytky . Dodáváme v demontu a bez dekorací. Obrázky jsou pouze orientační.
více informací

Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten?

Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten
Kde koupit:
obchody Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten
Kompletní specifikace:
popis Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten
Český návod:
návod Vitrína Top Mix 1D1W1S – Arten

Vitrína TOP MIX 1D je vyrobena v odstínu dub sonoma. Tato povedená kombinace dvou barev působí moderním vzhledem. Vitrína je vyrobena z lamina a MDF. Vitrína má jedny dvířka, jeden šuplík a několik polic za skleněnými dvířky.  
Vitrínu lze kombinovat s dalším nábytkem z kolekce TOP MIX, a vytvořit si tak obývací pokoj, jídelnu, pracovnu, předsíň či studentský pokoj.  
Vezměte prosím na vědomí, že barvy se mohou mírně lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení Vaší obrazovky a rozlišení  
Výrobek je dodáván v demontu.
více informací

Vitrína Top Mix 2D1W1S recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Vitrína Top Mix 2D1W1S a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Vitrína Top Mix 2D1W1S před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Vitrína Top Mix 2D1W1S?

Vitrína Top Mix 2D1W1S důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Vitrína Top Mix 2D1W1S
Kde koupit:
obchody Vitrína Top Mix 2D1W1S
Kompletní specifikace:
popis Vitrína Top Mix 2D1W1S
Český návod:
návod Vitrína Top Mix 2D1W1S

Vitrína TOP MIX š.80 korpus je vyroben v bílé barvě, který doplňuje horní deska v odstínu dub sonoma. Tato povedená kombinace dvou barev působí moderním vzhledem. Vitrína má dvoje dvířka, jeden široký šuplík, několik polic za skleněnými dvířky a dvě otevřené poličky. Vitrína je vyrobena z lamina a MDF.  Vitrínu lze kombinovat s dalším nábytkem z kolekce TOP MIX, a vytvořit si takobývací pokoj, jídelnu, pracovnu, předsíň či studentský pokoj. Vezměte prosím na vědomí, že barvy se mohou mírně lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení Vaší obrazovky a rozlišení Výrobek je dodáván v demontu.  
více informací

ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150?

Nádstavec DELTA Nádstavec je vhodný pro skříně typu DELTA . Dělíme obě rozměrové varianty, pro skříně 135 cm i pro 150 cm šíře. Nádstavec je vyroben z LTD šíře 18 mm, v sedmi odstínových variantách. Na hrany používáme ABS, kování i úchytky jsou kovové. Vhodné skříně na kombinaci s nádstavcem: 1) DELTA S – šatní 2) DELTA P – policová 3) DELTA K – kombinovaná Dodáváme v demontovaném stavu, možnost montáže po domluvě. … více informací

ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150
Kde koupit:
obchody ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150
Kompletní specifikace:
popis ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150
Český návod:
návod ARTEN Nádstavec nad skříň DELTA Nádstavec DELTA 150