BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm?

BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm
Kde koupit:
obchody BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm
Kompletní specifikace:
popis BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm
Český návod:
návod BestPet Škrabadlo pro kočky Amy šedé 170 cm

Škrábací strom s výškou 170 cm a základnou 50×50 cm. Kvalitní škrabadlo pro kočky žijící v bytě. Je to místo, kde budou moci nerušeně odpočívat a i brousit si drápky a tak nebude trpět Váš nábytek, koberce a jiné zařízení. Výška škrabadla umožňuje Vaší kočce rozhled po celé místnosti, plyšové jeskyně skýtají možnost nerušeného odpočinku a úkrytu. Škrabadlo obsahuje: 2 plyšové domečky pro možnost úkrytu 3 odpočívadla 2 plyšové žebříky sloupky částečně potažené sisalem pro broušení drápů Technické údaje: Celková výška: 170 cm Celkové rozměry: 62 x 75 x 170 materiál: přírodní sisal, plyš (70% acrylic, 30% polyester), dřevotříska barva: šedá Rozměry základní desky: 50 x 50 cm Rozměry spodního domečku: 30 x 50 x 30 cm Rozměry horního domečku: 30 x 26 x 30 cm Průměr odpočívadel zcela nahoře: 30… více informací

BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm?

BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm
Kde koupit:
obchody BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm
Kompletní specifikace:
popis BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm
Český návod:
návod BestPet Škrabadlo pro kočky Santana šedá 122 cm

Menší škrábací strom pro kočky – rozměry 122 x 60 x 35 cm. Škrabadlo pro kočky žijící v bytě. Je to místo, kde budou moci nerušeně odpočívat a i brousit si drápky a tak nebude trpět Váš nábytek, koberce a jiné zařízení. Škrabadlo Santana slouží k všestrannému použití pro Vaši kočku, jako je hraní, lezení, odpočinek, péče o drápy i vyhlídka. Výška škrabadla umožňuje Vaší kočce rozhled po celé místnosti, kukaň skýtá možnost nerušeného odpočinku a úkryt a pelíšek pohodlný odpočinek s možností výhledu. Škrabadlo obsahuje: plyšovou kukaň na spaní a možnost úkrytu 3 odpočívadla (horní, malé a velké odpočivadlo) plyšový pelíšek pro odpočinek sisalové sloupky pro broušení drápů kuličky na hraní Technické údaje: Celková výška: 122 cm materiál: přírodní sisal, plyš (70% acrylic, 30% polyester),… více informací

Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm?

Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm
Kde koupit:
obchody Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm
Kompletní specifikace:
popis Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm
Český návod:
návod Sam’s Škrabadlo pro kočky Chiara světle šedé 141 cm

Škrábací strom pro kočky – rozměry 141 x 63 x 48 cm. Kvalitní škrabadlo pro kočky žijící v bytě. Je to místo, kde budou moci nerušeně odpočívat a i brousit si drápky a tak nebude trpět Váš nábytek, koberce a jiné zařízení. Škrabadlo Chiara slouží k všestrannému použití pro Vaši kočku, jako je hraní, lezení, odpočinek, péče o drápy i vyhlídka. Výška škrabadla umožňuje Vaší kočce rozhled po celé místnosti, kukaň skýtá možnost nerušeného odpočinku a úkryt a pelíšek pohodlný odpočinek s možností výhledu. Škrabadlo obsahuje: plyšovou kukaň na spaní a možnost úkrytu roli na hraní houpací síť žebřík pro snadný přístup na odpočívadlo 3 odpočívadla (horní s rámečkem, prostřední s otvorem a velké odpočivadlo) plyšový pelíšek pro odpočinek sisalové sloupky pro broušení drápů lano na hraní Technické… více informací

BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm?

BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm
Kde koupit:
obchody BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm
Kompletní specifikace:
popis BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm
Český návod:
návod BestPet Škrabadlo pro kočky Amy béžové 170 cm

Škrábací strom s výškou 170 cm a základnou 50×50 cm. Kvalitní škrabadlo pro kočky žijící v bytě. Je to místo, kde budou moci nerušeně odpočívat a i brousit si drápky a tak nebude trpět Váš nábytek, koberce a jiné zařízení. Výška škrabadla umožňuje Vaší kočce rozhled po celé místnosti, plyšové jeskyně skýtají možnost nerušeného odpočinku a úkrytu. Škrabadlo obsahuje: 2 plyšové domečky pro možnost úkrytu 3 odpočívadla 2 plyšové žebříky sloupky částečně potažené sisalem pro broušení drápů Technické údaje: Celková výška: 170 cm Celkové rozměry: 62 x 75 x 170 materiál: přírodní sisal, plyš (70% acrylic, 30% polyester), dřevotříska barva: béžová Rozměry základní desky: 49 x 49 cm Rozměry spodního domečku: 50 x 24 x 25 cm Rozměry horního domečku: 24 x 24 x 27 cm Rozměry odpočívadel zcela nahoře:… více informací