Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm?

Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm
Kde koupit:
obchody Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm
Kompletní specifikace:
popis Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm
Český návod:
návod Nano zázračná houba 10ks 100x60x26mm

Speciální Nano Melaminová čisticí houba – 10Ks – německá kvalita ORIGINÁL
Tato revoluční novinka z nano materiálu představuje revoluci v úklidu. Houbička čistí většinu skvrn a šmouh a to i malůvky Vašich dětí ze zdí a nábytku, poradí si také se šmouhami na plastu, autech apod… Použití je velmi jednoduché stačí houbičku navlhčit a setřít s ní požadovanou šmouhu nebo skvrnu. To nejzajímavější je, že se na houbičku nepřidává žádný čisticí prostředek. Houbička z malaminu a nanotechnologie má totiž speciální pórovité složení, které danou skvrnu postupně setře a přitom nepoškozuje čištěný materiál. Houbička najde své využití jak doma, tak v průmyslu (autoservis, dílna, intalatérství, řemeslníci apod…) Použití houbičky můžete vidět dole ve videu. Vyzkoušejte si ji i Vy a uvidíte, že budete… více informací

Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks?

Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks
Kde koupit:
obchody Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks
Kompletní specifikace:
popis Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks
Český návod:
návod Silux Household houbičky na nádobí ve tvaru kytičky 4 ks

Silux Household – houbičky na nádobí ve tvaru kytičky – 4Ks + PŘÍSAVKA ZDARMA velmi pohodlné a kvalitní houbičky na nádobí, které se hodí do každé domácnosti. Houbičky jsou ve tvaru kytičky a uprostřed mají vyfrézovaný otvor pro uchycení na přísavku. Přísavku jednoduše „přilepíte“ na kachličky nebo na kuchyňskou linku v blízkosti dřezu. Přísavka se „přilepuje“ jen pomocí kapky vody a podtlaku. V případě, že si následně přejete přísavku přemístit nebo odstranit, tak ji jednoduše sundáte bez známek poškození kuchyňské linky. Houbička na přísavce vždy oschne a tak zamezujete množení bakterií v houbičce a houbička nezačne „zapáchat“.
Balení 4Ks houbiček + přísavka zdarma
více informací