GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená?

GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená
Kde koupit:
obchody GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená
Kompletní specifikace:
popis GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená
Český návod:
návod GoGEN Maxipes Fík MAXI zelená

Výrobce dětské elektroniky Maxipes si připravil pro všechny děti sadu opravdových vysílaček. Díky nim tak mohou být vaše děti neustále ve spojení se svými kamarády, sourozenci nebo i s vámi. Můžete se tak lehce stát součástí her vašich ratolestí a neztrácet přehled. A to navíc bez nutnosti použití mobilních technologií. Dětské vysílačky Maxipes poskytují opravdu široké spektrum využití.

Nenechte se zmást pojmem dětská vysílačka. Jedná se o velmi výkonné zařízení. Ve volném terénu mají vysílačky Maxipes dosah kolem 4 km. Pokud se nachází jedna z vysílaček uvnitř budovy, činí dosah až 3,5 km! Variabilitu využití umocňuje i možnost volby až mezi 8 komunikačními kanály. Obsluha těchto vysílaček je však velmi snadná a intuitivní.

Funkce jako profík
Vysílačky Maxipes… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná