Jak funguje výkup nemovitostí?

Finanční starosti, které už rodina kasa jednoduše nezvládá, jsou hodně nepříjemné. Existuje však řešení, s nímž se nabízí elegantní a rychlá cesta z problémů. Výkup nemovitosti je už v dnešní době běžným jevem. Zprostředkovávají jej specialisté na reality a vyřízeno může být už během příštích 48 hodin. Scénář, který bude provázený exekucí, tak vlastně vůbec nemusí nastat. Stačí, když vyplníte jednoduchý odpovědní formulář. Okamžitá hotovost, peníze na účet, spokojenost obou stran.

O kterých nemovitostech je řeč?

Pokud máte dům, můžete jej zpeněžit. Totéž platí o bytu v osobním či družstevním vlastnictví, garáži, chatě, ale také dalších nemovitostech. Předmětem výkupu mohou být i pole, louky nebo stavební parcely. Podobnou formou lze prodat ornou půdu, les nebo zahradu. Krátkou zprávou, která zabere maximálně minutu, se ozvete. A pak už jen počkáte na osobní kontakt, návštěvu realitních specialistů, kteří pomohou s celým procesem tak, aby byl plynulý a rychlý. O administrativu se nemusíte starat, všechny náležitosti, a to včetně zápisu do nemovitostního katastru, zařídí specialisté.

Stěhovat se nutně nemusíte

Chcete zůstat bydlet tam, kde jste zvyklí? Nabízí se jednoduché řešení, výkup nemovitostí rozhodně nemusí znamenat stěhování do jiného regionu. Nemusíte mít k dispozici stohy dokumentů, stačí jen základní informace, o vše ostatní se postará pověřený odborník. A nabídnutá cena? Bude nižší, než je tržní odhad, s tím je nutné se smířit. Obchod ale proběhne velmi rychle, pokud je tedy bleskové jednání prioritou a chcete vypořádat rodinné vztahy s dědictvím a nemít už další starosti s domem, jehož obsluhu finančně nezvládáte, je to dobré řešení. V případě, že se finanční situace do budoucna zlepší, ve smlouvě může být informace o zpětném výkupu. Budete tak mít jistotu, že si můžete koupit nemovitost zase zpět. Co je další výhodou?

  • Nemusíte platit provizi realitce. Ta činí někdy až pět procent z prodejní ceny, je velmi vysoká.
  • Posouzení je zdarma, stejně jako další vyřizování potřebných formulářů a různých náležitostí.
  • Osobní schůzky mohou proběhnout u vás doma. Nemusíte cestovat do vzdálené kanceláře.

Horší technický stav nebude vadit

Jde o nemovitost, jejíž stav je poměrně špatný? Nevadí, i takové se dají podobnou formou vykoupit. Stačí jen pozvat odborníka, který provede kontrolu, odhad a pak navrhne prodejní cenu tak, abyste byli spokojeni. Celý proces je nezávazný, takže nemusíte udělat vůbec nic. Nikde není psáno, že kývnete. Je to jen jedna z variant, jíž můžete zvážit. Nebudete k ničemu nuceni, finální rozhodnutí je opravdu jen a jen na vás! Výkup nemovitosti můžete také zvážit, pokud se dostanete do platební neschopnosti splácení nebankovní půjčky. Pokud máte nesplácenou podnikatelskou půjčku, je výkup nemovitosti ideálním řešením.

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/seo-ultimate/includes/jlfunctions/arr.php on line 64