JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass?

JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass
Kde koupit:
obchody JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass
Kompletní specifikace:
popis JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass
Český návod:
návod JUNKERS ZS 24-2 DH AE Ceraclass

JUNKERS CERACLASS ZS 24-2 DH AE plynový kotel TURBO  
Výhody na první pohled: jednoduchá obsluha a komunikace díky LCD displeji různé výkonové varianty (12, 24 kW) pro všestranné využití jednoduchá instalace díky minimálním rozměrům (700 x 400 x 298 mm) a nízké váze
Optimální řešení pro malé prostory
Kotle Ceraclass s plynulou regulací výkonu 4-12 kW jsou vhodné především pro novostavby a rekonstrukce menších bytů a rodinných domků.
Jeden pohled a víte na čem jste
Moderní multifunkční LCD-displej Vám na první pohled ukáže vše, co potřebujete. V běžném provozu zobrazuje výstupní teplotu vody do náběhového okruhu topení nebo výstupní teplotu užitkové vody, popřípadě upozorní na vzniklý nestandardní provozní stav a umožní pomocí servisních kódů rychlou a tím i levnou diagnostiku a servis.    … více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná