JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart?

JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart
Kde koupit:
obchody JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart
Kompletní specifikace:
popis JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart
Český návod:
návod JUNKERS ZWB 28-3 CE CerapurSmart

Kotel CerapurSmart (s průtokovým ohřevem teplé vody)
Kondenzační kotel s energeticky úsporným oběhovým čerpadlem.
Kombinovaná varianta kotle pro vytápění s průtokovým ohřevem vody je obzvlášť vhodná pro bytové jednotky s maximálně 3 odběrnými místy (např. dřez, umyvadlo, vana), kde není místa nazbyt.
Kotle CerapuSmart jsou nově vybaveny energeticky úsporným oběhovým čerpadlem a splňují tak nové legislativní směrnice a nařízení EU týkající se prodeje zdrojů tepla pro vytápění a přípravu teplé vody.
Výhody vhodné pro rodinné a řadové domky, díky kompaktním rozměrům i pro byty energeticky úsporný kotel s vysokým normovaným stupněm využití až 109 % patentovaný algoritmus SolarInside pro optimální využívání solární energie šetrný k životnímu prostředí obzvláště nízkými emisemi tichý provoz… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná