Marshall Major II Bluetooth recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Marshall Major II Bluetooth a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Marshall Major II Bluetooth před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Marshall Major II Bluetooth?

Marshall Major II Bluetooth důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Marshall Major II Bluetooth
Kde koupit:
obchody Marshall Major II Bluetooth
Kompletní specifikace:
popis Marshall Major II Bluetooth
Český návod:
návod Marshall Major II Bluetooth

Uzavřená bezdrátová sluchátka s mikrofonem a ovladačem. Výborná izolace od okolního hluku, přesto nikde netlačí ani jinak neobtěžují. Na jedno nabití hrají až 30 hodin. Mají mechanismus snadného skládání do transportní polohy.

Když se vám sluchátka vybijí, můžete je dál používat připojené přes přiložený kabel s 3,5mm Jack konektorem. Ovládací prvky pro ovládání telefonu a přehrávání skladeb jsou na těle sluchátek a také na přívodním kabelu. Sluchátka lze používat i jako sadu pro telefonování.

Sluchátka mají v obou režimech, v drátovém i bezdrátovém, velice příjemný a přirozený zvuk s pěkně prokreslenými detaily a dostatkem basů. Ten je překvapivý vzhledem k relativně malým náušníkům. Bluetooth přenos s kodekem aptX přenáší hudbu v kvalitě CD a není znát rozdíl mezi… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná