Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili hodinky Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml

Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml
Kde koupit:
obchod Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml

Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml popis

Léto je báječný čas, který doslova vyzývá k tomu, abychom se cítili co nejlépe. Limitované reedice 3 vůní od značky Escada připomenou trojici nejúspěšnějších vůní, které navozují tu správně letní atmosféru. Sexy Graffiti, Rockin´Rio a Island Kiss nás opět pozvou na výlet do nádherných prázdninových destinací. Flakony vůní se představují v nové verzi. Navíc jsou ozdobené stylizovanými obrázky typického detailu pro jednotlivé destinace – mrakodrapem pro růžovou Sexy Graffiti, sluncem pro oranžové Rockin´Rio a palmou pro modrý Island Kiss. Skleněné tělo korunuje kovový uzávěr a stužka s logem ESCADA. Rockin´Rio je mladistvá, květinová vůně, která má jemný a přitom osvěžující charakter docílený dominující kombinací kokosu a ananasu. Tropickou příchuť navozuje hned v úvodu spojení mandarinky a papáji, srdcem prolíná jemný akord cukrové vaty a šťavnaté broskve a do závěru vstupuje hřejivá nóta santalového dřeva s nepatrným dozvukem pižma.

Escada Rockin´Rio 2011 – EDT 100 ml vlastnosti

cena od – 865.00 Kč
výrobce – Escada
Hlava –

mandarinka, ananas, kokos, papája

Hlavní vůně – Květinová
Objem – 100 ml
Skupina prodeje – P05-Selektivni vune-damske
Srdce –

cukrová vata, broskev

Typ – Toaletní voda
Určení – pro ženy
Vedlejší vůně – Ovocná
Značka – Escada
Základ –

pižmo, santalové dřevo

Řada – Rockin´Rio 2011

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná