Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm)?

Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm)
Kde koupit:
obchody Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm)
Kompletní specifikace:
popis Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm)
Český návod:
návod Solární kolektor KPC (100 x 200 x 8 cm)

Ploché sluneční kolektory mají velkou absorpční plochu a příznivou cenu. Řada kolektorů KPC používá celoměděné absorbéry s kvalitním vysoce selektivním povrchem. Těleso kolektorů je vyrobeno z hliníku a sklo je solární prizmatické. K plně automatickému řízení solárních kolektorů je dodávána čerpadlová sestava s integrovaným regulátorem v kompaktním provedení pro jednoduchou montáž na stěnu v technologické místnosti. Čerpadlová skupina obsahuje – oběhové čerpadlo WILO, regulátor DELTASOL se třemi čidly, tlakoměr, pojistný ventil, regulátor průtoku a expanzní nádobu. Regulátor na podsvíceném displeji zobrazuje teplotu kolektorů, teplotu ohřívané vody, provozní dobu a další údaje. Sluneční kolektory jsou určeny pro celoroční provoz, a proto jsou plněny nemrznoucí směsí (Kolektor P Super)…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná