Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite?

Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa B-120 Oasis Glow Lite

AKCE
Tento měsíc ke každé MSpa vířivce získáte dárek zcela ZDARMA.
Mobilní vířivá vana MSpa Oasis M-021LS GLOW LITE
Kolekce Silver Cloud MSpa nafukovacích vířivek znamená základní řadu při velmi výhodné ceně. Má stejnou funkci perličkové masáže, jako prémiové modely.
MSpa mobilní vířivka Silver Cloud pro šest osob je vybavena překrásnou vnitřní perleťově stříbrnou skořepinou a vnějším pláštěm z Chromově grafitové barvě. Obsahuje 138 vzduchových trysek, které s přehledem zvládnou masáž šesti osob.
Všechny mobilní vířivky MSpa obsahují i patentovanou vnitřní výztuhu I-Beam, která je velmi odolná. MSpa nafukovací vířivky, zejména pak série Silver Cloud jsou nejprodávanější v zemích Evopské Unie, stejně tak i v USA.
Vířivky MSpa není problém používat i v zimě. Kouzlo horké vody a chladného… více informací

Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite?

Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite

Nejlevnější čtvercová mobilní vířivka MSpa na trhu!

Praktický tvar nejlevnější vířivky MSpa Alpine M-009LS LITE nám každoročně zaručuje vysoké prodeje. Nehledáte-li ve věcech složitosti, koupí této vany rozhodně neproděláte!

Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Vířivka je vybavena vrchním krytem na bezpečnostní klipsny a samozřejmě i ohřevem vody, jako každá jiná MSpa.

Jestliže byste uvažovali o větší čtvercové vířivce, doporučujeme nejprodávanější model ALPINE M-019LS LITE, pro 4 dospělé osoby + 2 děti.

Technická data:
– počet osob: 2 dospělé osoby + 2 děti
– rozměr vířivky: 1,58 x 1,58 m (čtverec)
– výška: 0,68 m
– počet vzruchových trysek: 108
– výkon perličkové masáže: 600W
– objem vody: cca 650 litrů
– hmotnost: cca 21,5 kg
– napájení: 220-240V – 50Hz… více informací

Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE?

Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE
Český návod:
návod Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE

Nejlevnější vířivka MSpa Alpine D-AL04 je velice oblíbená nejen kvůli své ceně, ale také praktickému tvaru. Skořepina má metalickou stříbrnou barvu, která v kombinaci s grafitově-šedými bočními panely působí velmi elegantně. Nehledáte-li ve věcech složitosti, koupí této vany rozhodně neproděláte!
Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Vířivka je vybavena vrchním krytem na bezpečnostní klipsny a samozřejmě i ohřevem vody, jako každá jiná MSpa.
Jestliže byste uvažovali o větší čtvercové vířivce, doporučujeme nejnovější model Tekapo D-TE06, pro 6 osob.
DÁREK ZDARMA: K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek, dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše… více informací

MARIMEX Pure Spa Bubble HWS recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu MARIMEX Pure Spa Bubble HWS a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt MARIMEX Pure Spa Bubble HWS před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na MARIMEX Pure Spa Bubble HWS?

MARIMEX Pure Spa Bubble HWS důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze MARIMEX Pure Spa Bubble HWS
Kde koupit:
obchody MARIMEX Pure Spa Bubble HWS
Kompletní specifikace:
popis MARIMEX Pure Spa Bubble HWS
Český návod:
návod MARIMEX Pure Spa Bubble HWS

Popis produktu
Vířivá vana PureSpa poskytuje dokonalou relaxaci ihned po stisknutí jediného tlačítka. Prostorově je řešená až pro čtyři osoby. Intuitivní ovládací panel aktivuje 120 vysoce výkonných bublinkových trysek, které masáží povzbudí každý sval. Integrovaný topný systém umožňuje upravit teplotu vody dle momentální nálady. PureSpa vyžaduje… více informací

Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic?

Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-115S Luxury Exotic

Luxusná nafukovacia vírivka pre 6 osôb – MSPA Luxury Exotic  
Mobilná vírivka Luxury Exotic M-115S je naozajstný skvost a to nielen čo sa týka dokonalé funkcie odstupňované masáže. Dizajn a elegancia tejto série Vás doslova uchváti. Elegantný zlatý lem s embosovaným logom MSPA určuje tú najvyššiu rad mobilných víriviek. Ak chcete nafukovacie vírivku, ktorá bude nielen veľmi funkčný, ale aj výnimočná tým, ako skvelo vyzerá, kúpte si túto.  
Súčasťou balenia vírivky je aj rozkladacia penová termopodložka, ktorá Vám ušetrí náklady na vykurovanie. Oproti klasickej bublinkovej fólii u štandardných modelov má tiež veľmi praktickú funkciu pri inštalácii vírivé vane – dokonale prekryje aj nerovný hrboľatý terén. Stavebné prípravu vírivky preto obmedzíte na úplné minimum.  
Nafukovacia vírivka MSPA… více informací

Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite?

Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-001LS Nest Alpine Lite

Oválná mobilní vířivka MSpa pro dvě osoby
Díky praktickému tvaru MSpa nafukovací vířivky Nest ji můžete instalovat tam, kam ostatní nezapadnou. Oválný tvar zvažuje pohodlí opěrných protilehlých pozic a nabízí maximální prostor pro dvě osoby bez jakýchkoli omezení.
Tento „kompakt“ mezi nafukovacími vířivkami oceníte také při snadnější údržbě vody. Také náklady na ohřev vody jsou nižší. Nicméně, i ostatní modely mobilních vířivých van jsou nafukovací a zcela přenosné.
Oválný model nafukovací vířivky NEST M-001LS LITE obsahuje v balení také praktický boční barový stolek!
Technická data:

počet osob: 2 dospělé osoby
rozměr vířivky: 1,86 x 1,25 m (oválný tvar)
výška: 0,68 m
počet vzruchových trysek: 104
výkon perličkové masáže: 600W
objem vody: cca 550 litrů
hmotnost… více informací

Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic?

Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic

K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek ZDARMA.
Užijte si dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.
Nafukovací vířivka LUXURY EXOTIC M-113S PREMIUM
Mobilní vířivá vana MSpa LUXURY EXOTIC je určena pro 4 osoby a poskytne Vám osobní wellness a spa centrum přímo u Vás doma nebo ve Vaší zahradě. Tento vysoce elegantní model s je vybaven jedinečným vzorem krokodýlí kůže se zlatým saténovým lemem. O kvalitní perličkovou masáž v této vířivce se postará 115 vzduchových trysek s nadstandardním výkonem. Vířivka LUXURY EXOTIC uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
Kompaktní vířivka LUXURY EXOTIC M-113S je elitním výrobkem řady MSpa. Roku 2012 jsme tuto novou… více informací

Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL?

Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL
Český návod:
návod Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL

Mobilní nafukovací vířivka Baikal E-BA04 je navržena pro 4 osoby. Nabízí moderní design – vnější vrstva je vyrobena z Premium PVC kůže v modré indigo barvě, skořepina v bílé barvě. Má 118 vzduchových a 4 hydromasážní trysky s možností nastavení intenzity perličkové terapie. Je vhodná pro celou rodinu, dětem slouží jako bazének, dospělí si v ní zase mohou užívat perličkové koupele. Vířivka je dodávána se samoinstalačním mechanismem, takže ji stačí jen zapojit do zásuvky. Sama se nafoukne a můžete ji ihned používat.
Parametry vířivky:

rozměry: průměr 1,8m
výška: 0,7 m
kapacita: 4 osoby
objem: cca 700 l
počet vzduchových trysek: 118
hmotnost: cca 36 kg
ohřev vody: 1500 W / 2,04 HP
čas ohřevu: 1,5-2 °C/hod
max. teplota vody: 42 °C
napájení: 220 – 240V… více informací

Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro?

Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro

Nafukovací vířivka Super Camaro MSpa s ozonátorem a nastavitelnou úrovní masáže
DÁREK ZDARMA: K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek, dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.
Nová série legendární řady vířivek MSpa Camaro ve velikosti pro 6 osob s novými funkcemi. Spa terapie horkou vodou s perličkovou masáží je nyní nastavitelná ve třech úrovních intenzity! Tisíce bublin budou poslouchat Vaše instrukce pomocí LCD dotykového displeje. Zvýšený je i počet trysek oproti starším modelům a opravdovou dokonalost pocítíte i díky snadné údržbě kvality vody. Nafukovací vířivka MSpa Super Camaro M-051S má zabudovaný generátor ozonu, který Vám pomůže vodu… více informací

Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite?

Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite

K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek ZDARMA.
Užijte si dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.    
Nafukovací vířivý bazén Oasis M-022LS Sapphire LITE
Nafukovací vířivá vana HANSCRAFT MSpa Oasis M-022LS Sapphire LITE – pro 4 osoby
MSpa Oasis je velmi úspěšnou řadou nafukovacích vířivek. Představujeme novou pokročilou verzi modelů verze pro 4 osoby „LITE“, což znamená dostupnější cenu, tišší chod vířivky a variantu několika barev exteriéru. Oasis LITE nabízíme v Safírově modré barvě nebo v barvě Twitlight, tedy tmavě modré. Obě dvě barvy můžou evokovat tropické nebe a zpříjemní Vám relaxační prožitek. Nepodceňujme vliv barev na naši hlubší relaxaci… více informací