Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic?

Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-113 Luxury Exotic

K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek ZDARMA.
Užijte si dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.
Nafukovací vířivka LUXURY EXOTIC M-113S PREMIUM
Mobilní vířivá vana MSpa LUXURY EXOTIC je určena pro 4 osoby a poskytne Vám osobní wellness a spa centrum přímo u Vás doma nebo ve Vaší zahradě. Tento vysoce elegantní model s je vybaven jedinečným vzorem krokodýlí kůže se zlatým saténovým lemem. O kvalitní perličkovou masáž v této vířivce se postará 115 vzduchových trysek s nadstandardním výkonem. Vířivka LUXURY EXOTIC uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
Kompaktní vířivka LUXURY EXOTIC M-113S je elitním výrobkem řady MSpa. Roku 2012 jsme tuto novou… více informací

Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL?

Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL
Český návod:
návod Hanscraft MSpa E-BA04 BAIKAL

Mobilní nafukovací vířivka Baikal E-BA04 je navržena pro 4 osoby. Nabízí moderní design – vnější vrstva je vyrobena z Premium PVC kůže v modré indigo barvě, skořepina v bílé barvě. Má 118 vzduchových a 4 hydromasážní trysky s možností nastavení intenzity perličkové terapie. Je vhodná pro celou rodinu, dětem slouží jako bazének, dospělí si v ní zase mohou užívat perličkové koupele. Vířivka je dodávána se samoinstalačním mechanismem, takže ji stačí jen zapojit do zásuvky. Sama se nafoukne a můžete ji ihned používat.
Parametry vířivky:

rozměry: průměr 1,8m
výška: 0,7 m
kapacita: 4 osoby
objem: cca 700 l
počet vzduchových trysek: 118
hmotnost: cca 36 kg
ohřev vody: 1500 W / 2,04 HP
čas ohřevu: 1,5-2 °C/hod
max. teplota vody: 42 °C
napájení: 220 – 240V… více informací

Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro?

Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-051S Super Camaro

Nafukovací vířivka Super Camaro MSpa s ozonátorem a nastavitelnou úrovní masáže
DÁREK ZDARMA: K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek, dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.
Nová série legendární řady vířivek MSpa Camaro ve velikosti pro 6 osob s novými funkcemi. Spa terapie horkou vodou s perličkovou masáží je nyní nastavitelná ve třech úrovních intenzity! Tisíce bublin budou poslouchat Vaše instrukce pomocí LCD dotykového displeje. Zvýšený je i počet trysek oproti starším modelům a opravdovou dokonalost pocítíte i díky snadné údržbě kvality vody. Nafukovací vířivka MSpa Super Camaro M-051S má zabudovaný generátor ozonu, který Vám pomůže vodu… více informací

Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite?

Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-022LS Oasis Sapphire Lite

K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek ZDARMA.
Užijte si dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.    
Nafukovací vířivý bazén Oasis M-022LS Sapphire LITE
Nafukovací vířivá vana HANSCRAFT MSpa Oasis M-022LS Sapphire LITE – pro 4 osoby
MSpa Oasis je velmi úspěšnou řadou nafukovacích vířivek. Představujeme novou pokročilou verzi modelů verze pro 4 osoby „LITE“, což znamená dostupnější cenu, tišší chod vířivky a variantu několika barev exteriéru. Oasis LITE nabízíme v Safírově modré barvě nebo v barvě Twitlight, tedy tmavě modré. Obě dvě barvy můžou evokovat tropické nebe a zpříjemní Vám relaxační prožitek. Nepodceňujme vliv barev na naši hlubší relaxaci… více informací

Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite?

Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa B-090LS Alpine Lite

Tato vana je již nedostupná a byla nahrazena novým modelem Mobilní vířivá vana MSpa ALPINE D-AL04
Praktický tvar nejlevnější vířivky MSpa Alpine M-009LS LITE nám každoročně zaručuje vysoké prodeje. Není to zdaleka jenom cena, která láká ke koupi tohoto modelu. Nově jsme oproti loňskému roku vyměnili bílou barvu vnitřní skořepiny za metalickou stříbrnou, která v kombinaci s grafitově-šedými bočními panely působí velmi elegantně. Nehledáte-li ve věcech složitosti, koupí této vany rozhodně neproděláte!
Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Vířivka je vybavena vrchním krytem na bezpečnostní klipsny a samozřejmě i ohřevem vody, jako každá jiná MSpa.
Jestliže byste uvažovali o větší čtvercové vířivce, doporučujeme nejprodávanější model , pro 4 dospělé osoby + 2 děti.
Parametry MSpa… více informací

Hanscraft MSpa M-031S Camaro recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-031S Camaro a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-031S Camaro před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-031S Camaro?

Hanscraft MSpa M-031S Camaro důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-031S Camaro
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-031S Camaro
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-031S Camaro
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-031S Camaro

Camaro M-031S vychádza z najúspešnejšej série mobilných víriviek. Nová verzia má k dispozícii samozrejme efektívny ohrev vody s perličkovou masážou, ale novo aj s reguláciou intenzity! Môžete si vybrať z troch stupňov sily masáže, čo sa dokonale hodí pre rôzne potreby. Ak sa chcete len tak večer po práci natiahnuť do horúcej vody a nechať sa jemne masírovať, prvý stupeň je ideálne. Ak túžite po vysokej intenzite – napríklad pre regeneráciu po športovej aktivite alebo pri rekonvalescencii, použite stupeň tretí.  
Novo je nafukovacia vírivka Camaro vybavená aj LCD displejom s dotykovou funkciou. Displej smeruje priamo do vírivky a je na neho krásne vidieť. Staráme sa, aby veci, ktoré Vám ponúkame boli praktické. Vírivka Camaro je tiež vybavená zabudovaným generátorom ozónu, ktorý prirodzenou… více informací

Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO?

Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO
Český návod:
návod Hanscraft MSpa D-TE06 TEKAPO

Prostorná čtvercová nafukovací vířivá vana MSpa pro 6 osob
Nová koncepce čtvercové vířivky pro rok 2018. Hodí se Vám tento praktický tvar a chcete zároveň dostatek prostoru pro celou rodinu? Nafukovací MSpa Tekapo D-TE06 vám všechny tyto nároky bez výjimky naplní. Má patentovaný čtvercový tvar, který bezvadně padne na jakoukoli terasu, zahradu, do rohu nebo ke stěně. Tato mobilní vířivá vana pojme až šest dospělých osob zároveň!
Je vybavena 132 vzduchovými tryskami a samozřejmě i účinným ohřevem vody. Obsahuje také vrchní kryt s ALU fólií, který pomůže udržet teplotu vody stále vysoko. Bezpečnostní klipsny zajistí, že zůstane bezpečně uzavřená.
Tekapo D-TE06 je vybavena perličkovou masáží i samonafukovacím mechanismem. Nepotřebujete žádnou pumpičku ani kompresor. Instalace Vám potrvá jen… více informací

NETSPA ASPEN recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu NETSPA ASPEN a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt NETSPA ASPEN před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na NETSPA ASPEN?

NETSPA ASPEN důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze NETSPA ASPEN
Kde koupit:
obchody NETSPA ASPEN
Kompletní specifikace:
popis NETSPA ASPEN
Český návod:
návod NETSPA ASPEN

Mobilní vířivka NETSPA ASPEN  
Elegantní nafukovací vířivka. Rafinovaný a robustní tvar. Ultra odolná vnější vrstva laminovaného PVC, povrch v imitaci kůže. Vnitřní vložka z efektu Pearl PVC. Dodáváno s integrovanou jednotkou.  
Elegantní nafukovací vířivka.
Rafinovaný a robustní tvar.
Ultra odolná vnější vrstva laminovaného PVC, povrch v imitaci kůže. Vnitřní vložka z efektu Pearl PVC.
Dodáváno s integrovanou jednotkou motoru, která poskytuje tři funkce: ohřev, masáž a filtrace
Nadčasový design.
Součástí je integrovaný ovládací digitální panel.    
Technické parametry:

Kapacita: 4 osoby
Vnitřní rozměry: 128 cm x 70 cm
Vnější rozměry: 168 cm x 70 cm

Objem vody 700 L

Hmotnost: 27 kg
Vzduchové trysky: 110
Ohřev vody: 1500 W
Max teplota vody: 42 ° C
Napájení… více informací

NETSPA VITA PREMIUM SPA recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu NETSPA VITA PREMIUM SPA a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt NETSPA VITA PREMIUM SPA před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na NETSPA VITA PREMIUM SPA?

NETSPA VITA PREMIUM SPA důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze NETSPA VITA PREMIUM SPA
Kde koupit:
obchody NETSPA VITA PREMIUM SPA
Kompletní specifikace:
popis NETSPA VITA PREMIUM SPA
Český návod:
návod NETSPA VITA PREMIUM SPA

MOBILNÍ VÍŘIVKA VITA PREMIUM SPA (1100L)
Vita Premium je inovací ve světě vířivek.
Vynikají svou pevností a jsou vhodné pro všechny, kteří hledají přenosnou vířivku za bezkonkureční cenu.
Hloubka 73 cm umožňuje ponoření celého těla. Krk a ramena v úplném ponoření pro 100% masáž.
S integrovaným filtrem v jednotce motoru je vnitřní prostor vhodný pro 4 až 6 osob.
Kryt vířivky ohřívá vodu pomocí sluneční energie a zabraňuje ztrátě.
Dodáváno s integrovanou jednotkou motoru, která poskytuje tři funkce: ohřev, masáž a filtrace.
Nadčasový design.
Součástí je integrovaný ovládací digitální panel.
Přednosti:

ochrana dvojitého ohřívače
3 funkce: masáž, ohřev, filtrace
integrovaný, ekonomický motor s automatickou regulací teploty
rychlá a lehká izolace díky ingerovanému čerpadlu
více informací

Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA?

Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA
Český návod:
návod Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA

Kulatá nafukovací vířivka MSpa Aurora D-AU06 je perličková vana určena pro 6osoby, kterou můžete instalovat na zahradu po celý rok, i v zimě! Kolekce Aurora MSpa nafukovacích vířivek znamená základní řadu při velmi výhodné ceně. Má stejnou funkci perličkové masáže jako prémiové modely. MSpa mobilní vířivka Aurora D-AU06 pro šest osob je vybavena překrásnou vnitřní perleťově stříbrnou skořepinou a vnějším pláštěm v chromově grafitové barvě. Obsahuje 138 vzduchových trysek, které s přehledem zvládnou masáž šesti osob.Vířivka MSpa Aurora D-AU06 obsahuje i patentovanou vnitřní výztuhu I-Beam, která je velmi odolná.Vířivku značky MSpa lze používat i během zimních měsíců, anebo ji jednoduše zabalit a znovu nafouknout až na jaře.
Parametry vířivky:

rozměry: průměr 2,04m
výška: 0,7 m
více informací