Samsung EE-V100TAB pro 7 – 8,2″ černý recenze

Plánujete nákup produktu: a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na

důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze
Kde koupit:
obchody
Kompletní specifikace:
popis
Český návod:
návod
Navigační držák do auta Samsung vám poskytne snadný přístup k vašim mobilním zařízením Samsung s displejem o velikosti 7″ až 8″ na cestách vaším vozem. S rukama bezpečně na volantu poznáte také pohodlí, které přinášejí hlasově aktivované aplikace pro systém Android, jako je například aplikace S Voice. Na míru vytvarovaná kolébka bezpečně drží přístroj během dlouhých jízd Stačí, když ji připevníte k přednímu sklu nebo k přístrojové desce a upravíte kloubové rameno tak, abyste měli dokonalý výhled na displej.

Navrženo pro tablet Galaxy Note 8.0
Tento navigační držák do auta je navržený speciálně pro mobilní zařízení Samsung s displejem o velikosti 7″ až 8″.

Různé způsoby využití přístroje v držáku
Kolébka pro telefonování s hlasitým odposlechem, navigace GPS, hlasově aktivované aplikace pro systém Android, jako je aplikace S Voice.

Dvě možnosti uchycení
Své inteligentní zařízení Samsung můžete uchytit na přístrojovou desku nebo na přední sklo pomocí plně nastavitelného kloubového ramena.

Minimální bránění ve výhledu
Tenký design minimalizuje bránění ve výhledu při jízdě, ať už s uchyceným přístrojem nebo bez něj.

Kompatibilita:
Zařízení s displejem o velikosti 7″ až 8,2″


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/seo-ultimate/includes/jlfunctions/arr.php on line 64