Samsung EO-IG955 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Samsung EO-IG955 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Samsung EO-IG955 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Samsung EO-IG955?

Samsung EO-IG955 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Samsung EO-IG955
Kde koupit:
obchody Samsung EO-IG955
Kompletní specifikace:
popis Samsung EO-IG955
Český návod:
návod Samsung EO-IG955

Špuntová sluchátka, vyladěná legendárními mistry zvuku AKG. Dálkový ovladač na kabelu. Rozhraní: 3.5 mm.
více informací

Sennheiser CX 300-II Precision recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sennheiser CX 300-II Precision a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sennheiser CX 300-II Precision před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sennheiser CX 300-II Precision?

Sennheiser CX 300-II Precision důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sennheiser CX 300-II Precision
Kde koupit:
obchody Sennheiser CX 300-II Precision
Kompletní specifikace:
popis Sennheiser CX 300-II Precision
Český návod:
návod Sennheiser CX 300-II Precision

Sluchátka CX 300 Street II jsou velmi oblíbená pro výrazné zvýšení kvality poslechu po připojení ke všem prodávaný přehrávačům! Tato velmi příjemná sluchátka hrající přímo do zvukovodu a mají zcela nový tvar pro pevné uchopení prsty.

Tento tvar usnadňuje nejen manipulaci, ale i pohodlné nastavení optimálního nasměrování v uchu. Mimořádnou výhodou je vysoká úroveň pasivního utlumení okolního hluku a současně poskytování mimořádně silných a dynamických basů z těchto velmi lehkých miniaturních sluchátek. Jsou velmi vhodná pro provoz nejen v městském hluku, ale také v dopravních prostředcích, ve vlaku, autobuse, kde eliminují nejen hluk motoru ale i vozovky.

více informací

Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless?

Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless
Kde koupit:
obchody Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless
Kompletní specifikace:
popis Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless
Český návod:
návod Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless

Sluchátka jako stvořená pro uživatele produktů Apple. Díky 40hodinové výdrži baterie jsou ideální na každodenní poslech. Navíc je za 5 minut nabijete na další 3 hodiny provozu.

Mají ergonomicky zkosené pohodlné náušníky s měkkým polstrováním a integrované ovládací prvky spolu s dvojicí mikrofonů pro snadné ovládání, přehrávání, vyřizování hovorů nebo aktivaci Siri. Po skončení poslechu lze sluchátka složit do skladnějšího tvaru. Samozřejmostí sluchátek je precizně vyladěná akustická soustava s čistým a vyváženým zvukem.

Jejich nastavení je okamžité. Stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu (funkce vyžaduje účet iCloudu a macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3).

více informací

Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A)?

Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A)
Kde koupit:
obchody Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A)
Kompletní specifikace:
popis Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A)
Český návod:
návod Apple MMEF2AM/A (MMEF2ZM/A)

Zamotají ti hlavu. Bez drátů. Bez námahy. Jen je vytáhni a jsou připravené k použití se všemi tvými zařízeními. Dej si je do uší a hned se připojí. Začni mluvit a bude ti krásně rozumět. Představujeme AirPods. Snoubí jednoduchost s technologií jako nikdy předtím. A pak, že kouzla neexistují. Hlavní vlastnosti
•Design Apple
•Automaticky se zapnou, automaticky se připojí
•Nastavení jedním klepnutím pro všechna tvoje zařízení Apple(1)
•Výdrž s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin.(3)
•Ry
více informací

Sony MDR-ZX110 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sony MDR-ZX110 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony MDR-ZX110 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sony MDR-ZX110?

Sony MDR-ZX110 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony MDR-ZX110
Kde koupit:
obchody Sony MDR-ZX110
Kompletní specifikace:
popis Sony MDR-ZX110
Český návod:
návod Sony MDR-ZX110

Stylově vypadající náhlavní sluchátka, která disponují velmi kvalitním výstupním výkonem a nabídnou i kvalitní pohodlí při nošení díky nastavitelnému hlavovému mostu. Výhodou je i snadné přenášení díky lehké a skládatelné konstrukci.

Sluchátka mají nízkou hmotnost a díky tomu je snadné je přenášet například v brašně nebo batohu společně s notebookem. Díky silnému polstrování sluchátek a širokému náhlavníku si můžete vychutnávat ničím nerušený pohodlný poslech celé hodiny.

Sluchátka se s nejrůznějšími audio přístroji propojují pomocí 1,2m dlouhého audio kabelu, který je zakončen 3,5mm jack konektorem. Díky tomu je budete moci připojit do velkého množství hudebních zařízení.

Sluchátka MDR-ZX110 s 30mm reproduktory mají dobrý frekvenční rozsah od 12 Hz do 22 kHz s… více informací

Sony WH-CH500 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sony WH-CH500 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony WH-CH500 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sony WH-CH500?

Sony WH-CH500 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony WH-CH500
Kde koupit:
obchody Sony WH-CH500
Kompletní specifikace:
popis Sony WH-CH500
Český návod:
návod Sony WH-CH500

SONY WH-CH500 jsou špičková sluchátka vybavená 30mm reproduktory s frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz. mikrofon, až 20 hodin provozu, otočné praktické provedení. Snadné připojení Bluetooth pomocí technologie NFC jedním dotykem.
více informací

Marshall Major II recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Marshall Major II a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Marshall Major II před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Marshall Major II?

Marshall Major II důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Marshall Major II
Kde koupit:
obchody Marshall Major II
Kompletní specifikace:
popis Marshall Major II
Český návod:
návod Marshall Major II

Impozantní druhá verze klasických sluchátek Major, která předčí svého předchůdce hned v několika bodech. Jejich vylepšený zvuk, vzhled a odolnost, stejně jako lepší ergonomičnost, pozvedají požitek z poslechu na zcela novou úroveň. Tento spolehlivý produkt, který vydrží, se dá jen velmi těžko přehlédnout.

Pokročilé zvukové funkce, zahrnující přizpůsobené ovladače, zajišťují hlubší basy a detailnější výšky a celkově nižší zkreslení.

Odnímatelný oboustranný konektor s mikrofonem a dálkovým ovladačem je vybaven L-plug koncem, který poskytuje lepší odolnost a snadné přenášení. Duální 3,5 mm konektory umožňují vybrat si, na které straně sluchátek chcete mít kabel, nebo se můžete připojit a sdílet hudbu s přáteli. Ovládání umístěné na kabelu, ve kterém je integrován mikrofon, umožňuje… více informací

LAMAX Blaze B-1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LAMAX Blaze B-1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LAMAX Blaze B-1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LAMAX Blaze B-1?

LAMAX Blaze B-1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LAMAX Blaze B-1
Kde koupit:
obchody LAMAX Blaze B-1
Kompletní specifikace:
popis LAMAX Blaze B-1
Český návod:
návod LAMAX Blaze B-1

Bluetooth sluchátka Blaze B-1 by LAMAX Beat

Blaze B-1 jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka, která zaujmou stylovým designem, kvalitní izolací okolního hluku a hutným zvukem.

Volnost bez kabelů

Rychlé párování pomocí bezdrátové technologie zajistí spolehlivou a čistou zvukovou reprodukci z jakéhokoliv zařízení vybaveného funkcí Bluetooth. Užívejte si výhody wireless připojení při každodenních aktivitách a pocitu volnosti při poslechu hudby až 10 m od Vašeho mobilního telefonu či notebooku. Už nikdy víc vytrhnutý konektor z mobilu nebo zlomený kabel.

Intuitivní ovládání a výkonná baterie

Sdružený ovladač je umístěný přímo na pravém náušníku. Změnit píseň, hlasitost či přijmout příchozí hovor jde stlačením jednoho tlačítka. Lze tak… více informací

JBL T450BT recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JBL T450BT a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JBL T450BT před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JBL T450BT?

JBL T450BT důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JBL T450BT
Kde koupit:
obchody JBL T450BT
Kompletní specifikace:
popis JBL T450BT
Český návod:
návod JBL T450BT

JBL představuje ucelený koncept life style bezdrázových sluchátek s novou řadou "T", která poskytuje skvělý poměr ceny a kvality. Model T450BT je dostupný ve třech barvách.

Zvuk JBL
Společnost JBL působí na trhu již více než 60 let. Působivý zvuk a kvalitní basy jsou proto standardem pro všechny sluchátka JBL. Pro model T450 tomu není jinak.

Vše pod kontrolou
JBL T450BT disponují jednoduchým jednotlačítkovým ovládáním přímo na sluchátkách. Můžete přijímat hovory nebo ovládat hudbu, a to vše bez nutnosti vytažení vašeho smartphonu nebo MP3 přehrávače z kapsy.

Neomezený poslech
S výkonnou baterií se můžete těšit až na 11 hodin poslechu vaší oblíbené hudby. Bezdrátové provedení poskytuje skutečnou svobodu v poslechu.

Skládací, lehké, pohodlné
Sluchátka JBL T450BT… více informací

Sony WH-1000XM2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sony WH-1000XM2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony WH-1000XM2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sony WH-1000XM2?

Sony WH-1000XM2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony WH-1000XM2
Kde koupit:
obchody Sony WH-1000XM2
Kompletní specifikace:
popis Sony WH-1000XM2
Český návod:
návod Sony WH-1000XM2

Moderní sluchátka SONY WH-1000XM2, přes hlavu, s novou technologií pro odstranění vnějšího hluku a přinášející autentický zvuk pro vychutnání si poslechu kvalitní hudby. Špičková sluchátka jsou vybavena 40mm reproduktory s frekvenčním rozsahem 4 – 40 000. Vysoce kvalitní zvuk technologií DSEE HX, S-Master HX a LDAC. Snadné připojení Bluetooth pomocí technologie NFC jedním dotykem. Vyladit zvuk lze pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Digitální odstranění šumu a ovládací panel se snímačem dotyku pro snadnou obsluhu. Velmi rychlé nabíjení.
více informací