Koss Porta Pro recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Koss Porta Pro a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Koss Porta Pro před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Koss Porta Pro?

Koss Porta Pro důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Koss Porta Pro
Kde koupit:
obchody Koss Porta Pro
Kompletní specifikace:
popis Koss Porta Pro
Český návod:
návod Koss Porta Pro

Model Porta Pro je díky své kvalitě a jedinečnosti již legendou mezi sluchátky, však se také vyrábí už od roku 1984. Originální a nepřehlédnutelný design předjímá výjimečnost tohoto výrobku s vynikajícím technickým provedením. Úctyhodné rozměry akustického měniče jsou zárukou špičkových dynamických basů, které by jste dozajista čekali pouze u studiových uzavřených sluchátek. Zvuk je však čistý a ve vyrovnaném podání.

Specialitou je použitá technologie ComfortZone, kdy přepínačem nad samotnou mušlí můžete měnit přítlak hlavového mostu mezi sluchátkem a molitanovou opěrkou na spáncích a dosáhnout tak maximálního pohodlí při poslechu. Další prvky, jako zlacený konektor, lze již u sluchátek této kvality považovat za samozřejmost. Sluchátka lze velmi lehce složit do minimálních… více informací

Marshall Major II Bluetooth recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Marshall Major II Bluetooth a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Marshall Major II Bluetooth před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Marshall Major II Bluetooth?

Marshall Major II Bluetooth důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Marshall Major II Bluetooth
Kde koupit:
obchody Marshall Major II Bluetooth
Kompletní specifikace:
popis Marshall Major II Bluetooth
Český návod:
návod Marshall Major II Bluetooth

Uzavřená bezdrátová sluchátka s mikrofonem a ovladačem. Výborná izolace od okolního hluku, přesto nikde netlačí ani jinak neobtěžují. Na jedno nabití hrají až 30 hodin. Mají mechanismus snadného skládání do transportní polohy.

Když se vám sluchátka vybijí, můžete je dál používat připojené přes přiložený kabel s 3,5mm Jack konektorem. Ovládací prvky pro ovládání telefonu a přehrávání skladeb jsou na těle sluchátek a také na přívodním kabelu. Sluchátka lze používat i jako sadu pro telefonování.

Sluchátka mají v obou režimech, v drátovém i bezdrátovém, velice příjemný a přirozený zvuk s pěkně prokreslenými detaily a dostatkem basů. Ten je překvapivý vzhledem k relativně malým náušníkům. Bluetooth přenos s kodekem aptX přenáší hudbu v kvalitě CD a není znát rozdíl mezi… více informací

Niceboy HIVE recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Niceboy HIVE a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Niceboy HIVE před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Niceboy HIVE?

Niceboy HIVE důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Niceboy HIVE
Kde koupit:
obchody Niceboy HIVE
Kompletní specifikace:
popis Niceboy HIVE
Český návod:
návod Niceboy HIVE

Elegantní design, pohodlí, kvalitní zvuk a žádné omezení dráty, to jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE. Sluchátka Niceboy HIVE jsou osazena kvalitním CSR čipem a moderním Bluetooth s verzí 4.1, které jsou zárukou vysoké kvality a stability zvuku. Tato elegantní náhlavní sluchátka nabízí dostatečnou výdrž, se kterou si budete svou hudbu moci vychutnávat až 13 hodin. Ovládání pouhými třemi tlačítky na sluchátkách je intuitivní a s vestavěným mikrofonem můžete vyřizovat hands-free telefonní hovory.

Skvělý zvuk & nejnovější technologie

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE si Vás podmaní svým skvělým zvukem, který vychází z nejnovější technologie skryté uvnitř. Sluchátka jsme zejména vybavili kvalitním CSR čipem a spolehlivé spojení zajistí pokročilý Bluetooth 4.1, se kterým… více informací

Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset?

Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset
Kde koupit:
obchody Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset
Kompletní specifikace:
popis Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset
Český návod:
návod Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset

Představujeme nový zlatý standard herního zvuku pro systém PS4 a soupravu PS VR. Vylepšené pohodlí a dva skryté mikrofony poskytují tak vylepšenou komunikaci v průběhu hry.

● Díky zvuku 7.1 Virtual Surround Sound v hrách na systému PS4 uslyšíš neobjevené nepřátele a pohltí tě explozivní akce.
● Chatuj s přáteli a domlouvej herní taktiku s členy týmu v křišťálově čistém zvuku díky polohovacím skrytým mikrofonům potlačujícím hluk.
● Vytvoř si své vlastní nastavení zvuku, nebo používej režimy od vývojářů, kteří je vytvořili speciálně pro své hry, prostřednictvím doplňkové aplikace sluchátek na systému PS4.
● Vylaď si nastavení během hry díky vestavěnému ovládání hlasitosti a možnosti ztlumit mikrofon.

Obsah balení
● Kabel USB (typ-A na Micro-B) pro nabíjení vestavěné baterie… více informací

Marshall Major III Bluetooth recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Marshall Major III Bluetooth a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Marshall Major III Bluetooth před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Marshall Major III Bluetooth?

Marshall Major III Bluetooth důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Marshall Major III Bluetooth
Kde koupit:
obchody Marshall Major III Bluetooth
Kompletní specifikace:
popis Marshall Major III Bluetooth
Český návod:
návod Marshall Major III Bluetooth

Pohodlná a výkonná Bluetooth sluchátka s 40 mm dynamickými měniči pro vynikající basovou odezvu, hladké středy a jasné výšky. Včetně mikrovonu. Frekvenční odezva sluchátek 20 Hz – 20 kHz. Impedance 32 Ohmů. Citlivost 97 dB SPL. Podpora Bluetooth aptX. Odnímatelný 3,5 mm kabel a USB nabíjecí kabel. Výdrž sluchátek na jedno nabití více než 30 hodin. Analogový ovládací knoflík a funkce telefonu. Skládací konstrukce pro snadné uložení.
více informací

Niceboy HIVE E2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Niceboy HIVE E2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Niceboy HIVE E2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Niceboy HIVE E2?

Niceboy HIVE E2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Niceboy HIVE E2
Kde koupit:
obchody Niceboy HIVE E2
Kompletní specifikace:
popis Niceboy HIVE E2
Český návod:
návod Niceboy HIVE E2

Niceboy Hive E2 – tato sluchátka nabízí široký frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz s citlivostí 92 dB a impedancí 16 Ohmů. Sluchátka s bezdrátovou Bluetooth technologií a baterií (110 mAh) s výdrží až 8 hodin přehrávání hudby. Dosah 10 metrů.
více informací

Sencor SEP 300 MIC recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sencor SEP 300 MIC a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sencor SEP 300 MIC před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sencor SEP 300 MIC?

Sencor SEP 300 MIC důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sencor SEP 300 MIC
Kde koupit:
obchody Sencor SEP 300 MIC
Kompletní specifikace:
popis Sencor SEP 300 MIC
Český návod:
návod Sencor SEP 300 MIC

Sluchátka do uší s mikrofonem v 8 barevných provedeních, průměrem reproduktorů 10 mm, frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz, kabelem 120 cm a konektorem Jack 3,5 mm.

Průměr reproduktoru: 10mm
Citlivost: 96±3dB (SPL at 1 KHz)
Impedance: 32 Ω +/- 10 %
Frekvenční rozsah: 20~20kHz
Délka kabelu: ≤120cm
Rozměr mikrofonu:… více informací

Pioneer SE-CL5BT recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Pioneer SE-CL5BT a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pioneer SE-CL5BT před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Pioneer SE-CL5BT?

Pioneer SE-CL5BT důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Pioneer SE-CL5BT
Kde koupit:
obchody Pioneer SE-CL5BT
Kompletní specifikace:
popis Pioneer SE-CL5BT
Český návod:
návod Pioneer SE-CL5BT

Pioneer SE-CL5BT jsou velmi lehká sluchátka s mikrofonem, typ pecky, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, impedance 16 ohmů, citlivost 102 dB. Ideální pro smartphony (kompatibilní s Android a iOS) a pro sportování.
více informací

Apple MD827ZM/A recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Apple MD827ZM/A a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple MD827ZM/A před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Apple MD827ZM/A?

Apple MD827ZM/A důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Apple MD827ZM/A
Kde koupit:
obchody Apple MD827ZM/A
Kompletní specifikace:
popis Apple MD827ZM/A
Český návod:
návod Apple MD827ZM/A

Apple ke svým stylovým produktům nabízí také stylové příslušenství, jako například tato sluchátka Apple EarPods vybavená ovladačem a mikrofonem. Jedná se o klasická, kvalitně provedená sluchátka do uší v bílé barvě s mikrofonem a ovládáním umístěnými na kabelu.

Jejich hlavní přednosti jsou miniaturní rozměry, plný realistický zvuk a ovládání přehrávače ovladačem na kabelu. Jejich kvalitní zvuk je zajištěn širokým frekvenčním rozsahem. Uživateli poskytují pohodlné ovládání hlasitosti pomocí + a – tlačítek, ovládání přehrávání muziky a videa, přijmutí a ukončení hovoru. Připojení sluchátek k zařízení se realizuje pomocí 3,5 mm jacku.
více informací

Samsung EO-IG955 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Samsung EO-IG955 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Samsung EO-IG955 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Samsung EO-IG955?

Samsung EO-IG955 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Samsung EO-IG955
Kde koupit:
obchody Samsung EO-IG955
Kompletní specifikace:
popis Samsung EO-IG955
Český návod:
návod Samsung EO-IG955

Špuntová sluchátka, vyladěná legendárními mistry zvuku AKG. Dálkový ovladač na kabelu. Rozhraní: 3.5 mm.
více informací