Yi Sports Camera recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Yi Sports Camera a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Yi Sports Camera před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Yi Sports Camera?

Yi Sports Camera důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Yi Sports Camera
Kde koupit:
obchody Yi Sports Camera
Kompletní specifikace:
popis Yi Sports Camera
Český návod:
návod Yi Sports Camera

Revoluce v akčních kamerách od firmy Xiaomi přichází. Nová outdoor kamera nesoucí název Yi Sport (nebo také Yi Sports, případně Yi Action) je přímým konkurentem mnohonásobně dražší jedničky na trhu od firmy GoPro. Právě poměr ceny a výkonu je hlavním lákadlem této čínské multifunkční kamery.

Kamera je osazena vysoce výkonným procesorem Ambarella A7LS se snímačem obrazu SONY Exmor R CMOS (16 milionů pixelů). Ten se může pochlubit vysokou citlivostí a nízkou úrovní šumu. I při oblačné nebo noční scéně a jiných zhoršených světelných podmínkách získáte vynikající kvalitu videa a fotek.
Identifikační dioda tří barev kolem zapínacího tlačítka Vám svojí barvou okamžitě oznámí, kolik kameře zbývá energie. Modrá barva signalizuje nabití nad 50%, fialová v rozmezí 15-50% a jakmile se rozsvítí… více informací

Niceboy Vega 5 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Niceboy Vega 5 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Niceboy Vega 5 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Niceboy Vega 5?

Niceboy Vega 5 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Niceboy Vega 5
Kde koupit:
obchody Niceboy Vega 5
Kompletní specifikace:
popis Niceboy Vega 5
Český návod:
návod Niceboy Vega 5

Nejvyšší model kamer Niceboy VEGA 5 je zde a přináší špičkové záběry v nativním 4K rozlišení! Díky výkonnému procesoru Ambarella A12, snímači Sony IMX117, kvalitní čočce s úhlem záběru 170° a sofistikované EIS stabilizaci, můžete pořizovat perfektně ostré záběry v rozlišeních: nativní 4K 30 FPS, 2,7K 60 FPS, 2K 60 FPS, 1080p 120 FPS, 720p 240FPS a s fotoaparátem pořizovat skvělé fotky v kvalitě až 16 Mpx.

Nativní 4K a dokonale ostrý obraz

Vlajková loď značky Niceboy VEGA 5 je vybavená vysoce výkonným čipem Ambarella A12 a špičkovým sensorem SONY IMX117. Spolu s velmi kvalitní optikou a pokročilou EIS stabilizací dělá tato kombinace z kamery VEGA 5 jednu z nejlepších kamer na trhu vůbec.

VEGA 5 pořizuje dokonale ostré záběry s perfektně realistickými barvami. Tato novinka Vás… více informací

LAMAX X10 Taurus recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LAMAX X10 Taurus a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LAMAX X10 Taurus před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LAMAX X10 Taurus?

LAMAX X10 Taurus důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LAMAX X10 Taurus
Kde koupit:
obchody LAMAX X10 Taurus
Kompletní specifikace:
popis LAMAX X10 Taurus
Český návod:
návod LAMAX X10 Taurus

X10 Taurus

Ostře řezaný high-end

S modelem X10 Taurus vyplouvá LAMAX do vod nejvyšší třídy akčních kamer. Nejen profesionální kameramani a adrenalinoví sportovci ocení kvalitu ukázkově plynulého a prokresleného 4K 30 fps videa. Kompromisy nehledejte. Taurus je zároveň nabitý funkcemi a množstvím příslušenství včetně dálkového ovladače.

Klíčové vlastnosti

– Nahrávání videa nativního 4K při 30 snímcích za vteřinu
– V nižších rozlišeních lze dosáhnout až 240 snímků za vteřinu
– Časosběrné foto i video
– Sériové foto
– Režim dlouhé závěrky Nightphoto
– Dálkový bluetooth ovladač
– Úhel záběru 170 stupňů
– Nejkvalitnější komponenty
– Wi-Fi i Bluetooth připojení
– 20 kusů příslušenství včetně čelenky, ručního plováku a dvou baterií
– Vodotěsné pouzdro do 40 m
– Integrovaný… více informací

Xiaomi Mi Action Camera 4K recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Xiaomi Mi Action Camera 4K a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Xiaomi Mi Action Camera 4K před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Xiaomi Mi Action Camera 4K?

Xiaomi Mi Action Camera 4K důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Xiaomi Mi Action Camera 4K
Kde koupit:
obchody Xiaomi Mi Action Camera 4K
Kompletní specifikace:
popis Xiaomi Mi Action Camera 4K
Český návod:
návod Xiaomi Mi Action Camera 4K

Outdoor Xiaomi Mi Action Camera 4K, akční kamer, 4K záznam, rozlišení 4K při 30 fps, úhel záběru 145, stereo mikrofon, 2.4″ dotykový LCD, rozhraní: Wi-Fi a Bluetooth, podpora pro microSD karty.
více informací

LAMAX X8.1 Sirius recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LAMAX X8.1 Sirius a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LAMAX X8.1 Sirius před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LAMAX X8.1 Sirius?

LAMAX X8.1 Sirius důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LAMAX X8.1 Sirius
Kde koupit:
obchody LAMAX X8.1 Sirius
Kompletní specifikace:
popis LAMAX X8.1 Sirius
Český návod:
návod LAMAX X8.1 Sirius

AKCE: Jako dárek je přibalena čelenka, plovák a náhradní baterie ZDARMA

Stabilní jednička mezi akčními kamerami
Vysoké nativní rozlišení 2,7K, ve kterém akční kamera LAMAX X8.1 Sirius natáčí, zaručuje vždy ostrý a jasný obraz. Ke kvalitě záznamu přispívá stabilizace Gyro, která eliminuje vliv chvění a rázů. Díky ní jsou nahrávky plynulé jako profesionální film. Při všech druzích pohybu – po vlastních nohou, jízdě na lyžích, skateboardu nebo na kole – se můžete těšit na neroztřesené záběry. Chcete-li umocnit akčnost, můžete využít funkci sériového snímání statických snímků (o velikosti až 16 Mpix).

Kamera, se kterou víte, že točíte skvěle
Pořizovaný záznam je možné sledovat průběžně nebo jej později přehrát na displeji o úhlopříčce 2" umístěném na zadním… více informací

Sony FDR-AX33 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sony FDR-AX33 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony FDR-AX33 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sony FDR-AX33?

Sony FDR-AX33 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony FDR-AX33
Kde koupit:
obchody Sony FDR-AX33
Kompletní specifikace:
popis Sony FDR-AX33
Český návod:
návod Sony FDR-AX33

Zachyťte vzpomínky v rozlišení 4K, které nabízí zhruba 4krát vyšší počet detailů než Full HD video. Využívejte ovládání na dálku prostřednictvím Wi-Fi, či snadné sdílení obsahu a spoustu dalšího s videokamerou Sony FDR-AX33 s elektronickým hledáčkem.

Model FDR-AX33 je o více než 30 % kompaktnější a lépe přenosný než model FDR-AX100, který mu předcházel. Přesto je jeho rozsáhlé ruční ovládání snadné a intuitivní, a vy si tak můžete sami upravit nastavení podle podmínek při snímání.

Stabilizátor obrazu SteadyShot, díky kterému dosáhnete mimořádné stability záznamu, je 13x účinnější než u modelů s optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot ve standardním režimu.

Velký CMOS snímač typu Exmor R 1/2,3 (7,76 mm) s technologií BSI absorbuje vždy dostatek světla na to, aby zachytil… více informací

GoPro HERO4 Black Edition recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GoPro HERO4 Black Edition a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GoPro HERO4 Black Edition před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GoPro HERO4 Black Edition?

GoPro HERO4 Black Edition důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GoPro HERO4 Black Edition
Kde koupit:
obchody GoPro HERO4 Black Edition
Kompletní specifikace:
popis GoPro HERO4 Black Edition
Český návod:
návod GoPro HERO4 Black Edition

Představujeme HERO4 Black, vůbec nejpokročilejší GoPro. Vylepšená kvalita obrazu, 2x výkonnější procesor, 2x více snímků za sekundu (v porovnání s HERO3+ Black Edition) – to vše posouvá výkonnost GoPro, oceněnou cenou Emmy, u HERO4 Black na zcela novou úroveň.

Neuvěřitelné rozlišení 4K30 a vysoký počet snímků u videa 1080p120 umožní točit dechberoucí, báječné záběry vás a vašeho světa. Nová nastavení Protune jak pro fotografie, tak pro videa odemyká ruční nastavování barev, ISO limitu, expozice a dalších parametrů. Vodotěsnost do 40m, 12MP fotky s bleskovou rychlostí focení 30 snímků za sekundu a vylepšený zvuk (v porovnání s HERO3+ Black Edition), to vše dělá z HERO4 Black ultimátní řešení pro zaznamenávání vašeho života.

Neuvěřitelné rozlišení 4K30 a vysoký počet… více informací

Niceboy Vega 5 Pop recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Niceboy Vega 5 Pop a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Niceboy Vega 5 Pop před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Niceboy Vega 5 Pop?

Niceboy Vega 5 Pop důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Niceboy Vega 5 Pop
Kde koupit:
obchody Niceboy Vega 5 Pop
Kompletní specifikace:
popis Niceboy Vega 5 Pop
Český návod:
návod Niceboy Vega 5 Pop

Akční kamera Niceboy VEGA 5 pop přináší dotykový displej, natáčení až ve 4K/2K kvalitě a množství užitečných funkcí. Niceboy VEGA 5 pop nabízí celou řadu možností rozlišení v čele s interpolovaným 4K/24 FPS a nativním 2K/30 FPS rozlišením.

Skvělé záběry v každé situaci

S kamerou Niceboy VEGA 5 pop pořídíte perfektní záběry v celé řadě rozlišení. Natáčet můžete v kvalitě 4K/24 FPS (interpolovaně), 2K/30 FPS (nativně), FullHD (1080p) 60/30 FPS, HD (720p) 120/60/30 FPS a dalších. Kromě skvělých záběrů Vám Niceboy VEGA 5 pop pořídí také krásně ostré a detailní fotky v rozlišení až 16Mpx. Kvalitní záběry bez rušivých otřesů zajistí kombinace optické a elektronické stabilizace. Kamera Niceboy VEGA 5 pop je vybavena širokoúhlým 170° objektivem, díky němuž jsou záběry pořizovány s… více informací

Panasonic HC-V180 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Panasonic HC-V180 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Panasonic HC-V180 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Panasonic HC-V180?

Panasonic HC-V180 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Panasonic HC-V180
Kde koupit:
obchody Panasonic HC-V180
Kompletní specifikace:
popis Panasonic HC-V180
Český návod:
návod Panasonic HC-V180

Panasonic HC-V180 je ideální nástroj pro snadné nahrávání vysoce kvalitních FullHD záběrů. Za velmi příznivou cenu nabídne 50x optický a 90x inteligentní zoom, funkci Level Shot a pětiosou stabilizaci obrazu. Panasonic HC-V180 je ideální nástroj pro snadné nahrávání vysoce kvalitních FullHD záběrů. Za velmi příznivou cenu nabídne 50x optický a 90x inteligentní zoom, funkci Level Shot a pětiosou stabilizaci obrazu.

Váš příští společník na dovolenou
Ať už se účastníte expedice nebo trávíte čas s rodinou, váš záznam je stabilní a jasný díky pětiosé detekci třesu rukou. Tato funkce je nezbytná pro zoom s vysokým rozsahem a odstranění třesu fotoaparátu. S nastavením užitečného 28mm širokoúhlého objektivu můžete pořizovat působivé snímky krajiny i skupinové fotky.

Dynamičtější… více informací

GoPro HERO5 Black Edition recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GoPro HERO5 Black Edition a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GoPro HERO5 Black Edition před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GoPro HERO5 Black Edition?

GoPro HERO5 Black Edition důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GoPro HERO5 Black Edition
Kde koupit:
obchody GoPro HERO5 Black Edition
Kompletní specifikace:
popis GoPro HERO5 Black Edition
Český návod:
návod GoPro HERO5 Black Edition

HERO5 je dosud nejvýkonnější GoPro s jednoduchým ovládáním. Toho je dosaženo díky 4K videu, ovládání jedním tlačítkem nebo hlasem, dotykovým displejem a vodotěsnou konstrukcí. Plynulá stabilizace obrazu, křišťálově čistý zvuk a zachytávání profesionálních fotografií se kombinuje s GPS, aby učinily z HERO5 dosud nejlepší GoPro. Pro snadný přístup k pořízeným záběrům z telefonu je přímo najhrajte na Váš účet GoPro Plus cloud.

více informací