Mio MiVue C320 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Mio MiVue C320 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Mio MiVue C320 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Mio MiVue C320?

Mio MiVue C320 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Mio MiVue C320
Kde koupit:
obchody Mio MiVue C320
Kompletní specifikace:
popis Mio MiVue C320
Český návod:
návod Mio MiVue C320

Skvělá, lehká a kompaktní autokamera s 1080p FullHD při 30 fps. Kromě FullHD rozlišení kamera také disponuje širokým úhlem záběru 130°, skvělou světelností f2.0, 3-osým G-senzorem a 2,0“ displejem. Velkou výhodou této autokamery je snadná a rychlá instalace nebo možnost využití photo módu. Rozměry 51,2 x 62,6 x 37,4 mm.
více informací

Uwing C08 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Uwing C08 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Uwing C08 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Uwing C08?

Uwing C08 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Uwing C08
Kde koupit:
obchody Uwing C08
Kompletní specifikace:
popis Uwing C08
Český návod:
návod Uwing C08

Zpětné zrcátko Uwing C08 s integrovanou Full HD kamerou, 7″ TFT LCD, Android, Wifi, Bluetooth, GPS navigace – kompletně v češtině
Uwing C08 není pouze obyčejná kamera do auta. Jedná se v podstatě o 7″ tablet s dotykovým displejem a systémem Android, schovaný ve vašem zpětném zrcátku. Zařízení disponuje čelní Full HD a zadní VGA kamerou, kterou lze využít jako parkovací. Je vybaveno FM transmitterem, WiFi, Bluetooth a GPS modulem pro přesnou navigaci. Operační systém i navigační software je nainstalován v českém jazyce. Dále můžete instalovat veškeré aplikace jako do bězného telefonu/tabletu se systémem Android. Data (záznam z kamery, fotky apod.) lze ukládat jak do interní paměti zařízení, tak na microSD kartu a protože je do zařízení možné vložit i SIM kartu, lze ji využít jako… více informací

Yi Ultra Dash recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Yi Ultra Dash a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Yi Ultra Dash před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Yi Ultra Dash?

Yi Ultra Dash důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Yi Ultra Dash
Kde koupit:
obchody Yi Ultra Dash
Kompletní specifikace:
popis Yi Ultra Dash
Český návod:
návod Yi Ultra Dash

Yi Ultra Dash je skvělá kamera do auta s 2,7K rozlišením při 30 fps. Kromě 2,7K rozlišení kamera také disponuje širokým úhlem záběru 140°, podporou Wi-Fi, hlasového ovládání, formátu nahrávání H.264 a světelnosti f/1.9. Samozřejmostí kamery je 2,7“ displej. Kamera je napájena baterií o kapacitě 400 mA a disponuje slotem pro micro SD o velikosti až 128 GB. Rozměry kamery jsou 85 x 34,8 x 55 mm. Hmotnost 96 g.
více informací

Forever VR-200 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Forever VR-200 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Forever VR-200 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Forever VR-200?

Forever VR-200 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Forever VR-200
Kde koupit:
obchody Forever VR-200
Kompletní specifikace:
popis Forever VR-200
Český návod:
návod Forever VR-200

Zadní a přední kamera do auta. Rozlišení videa Full HD 1920 x 1080 px. Frekvence záznamu 50/60 Hz. Displej 2.7"LCD. Li-pol baterie. Rozhraní USB 2.0. Vestavěný mikrofon a reproduktor. G senzor.
více informací

LAMAX C7 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LAMAX C7 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LAMAX C7 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LAMAX C7?

LAMAX C7 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LAMAX C7
Kde koupit:
obchody LAMAX C7
Kompletní specifikace:
popis LAMAX C7
Český návod:
návod LAMAX C7

Překvapí vás v každém ohledu

Každý řidič chce nehodě předejít, jejich počet přitom každoročně narůstá. Rovněž i těch, u kterých není znám viník. Chcete mít vždy důkaz pro pojišťovnu, že jste vy nehodu nezavinili? Kamera do auta LAMAX DRIVE C7 ukládá záznamy ve vysokém rozlišení. Nechybí ji kvalitní noční natáčení, videotimelapse ani parkovací mód. Samozřejmostí je jednoduché ovládání, díky praktickému držáku i instalace, G-Senzor či detekce pohybu. Nehoda vás už nepřekvapí nepřipravené.

Záznamy ve vysokém rozlišení Full HD

Veškeré dění na silnici budete mít s kamerou LAMAX DRIVE C7 zaznamenané ve Full HD 1080p rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Vysoká kvalita záznamu je vaší zárukou důkazů v případě nehody. Na videu, díky ostrému zobrazení, vyniknou všechny detaily a… více informací

Sencor SCR 4100 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sencor SCR 4100 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sencor SCR 4100 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sencor SCR 4100?

Sencor SCR 4100 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sencor SCR 4100
Kde koupit:
obchody Sencor SCR 4100
Kompletní specifikace:
popis Sencor SCR 4100
Český návod:
návod Sencor SCR 4100

Autokamera Sencor SCR 4100 Sencor SCR 4100 je kompaktní autokamera s tenkým tělem, která vám zajistí opravdu detailní záběry ve Full HD kvalitě, které se mohou hodit při řešení řady sporných situací, které se vám mohou za provozu na silnici, ale i při pouhém stání s vaším vozidlem stát. Kromě skvělého rozlišení této autokamery jistě také uvítáte… více informací

Tracker MobiDrive recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Tracker MobiDrive a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tracker MobiDrive před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Tracker MobiDrive?

Tracker MobiDrive důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Tracker MobiDrive
Kde koupit:
obchody Tracker MobiDrive
Kompletní specifikace:
popis Tracker MobiDrive
Český návod:
návod Tracker MobiDrive

Výrobce: TRACER; Třída produktu: Videokamery; Paměťová média: SecureDigital High-Speed (SDHS); Kapacita vestavěné paměti: 0 kB; Rozlišení videa: 1280 x 720; Formát nahrávání souborů: AVI; Optický zoom: nedostatek dat; Digitální zoom: nedostatek dat; Optická stabilizace: no data; Ohnisková vzdálenost: no data; Čidlo: CMOS; Zabudovaný blesk: Ne; Vestavěná lampa video: Ne; Noční režim: Ne; Funkce fotoaparátu: Ne; Způsob ukládání zvuku: Stereo; Vestavěný reproduktor: Ne; Zabudovaný mikrofon: Ne; Velikost úhlopříčky LCD: 2.4 palců; Dotykový LCD displej: Ne; Hledáček: Ne; 3D Foto / Video: Ne; Dálkové ovládání v balení: Ne; Vstupy/výstupy: USB, Dokumentace
více informací

DOD RC500S recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DOD RC500S a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DOD RC500S před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DOD RC500S?

Přední a zadní autokamera s řadou užitečných technologií a funkcí. Snímač Sony STARVIS, F1.6 velká clona, 6G skleněná čočka, technologie WDR 2.0. Pořízená videa jsou v kvalitě Full HD a natáčená jsou v 145° širokém úhlu přední kamerou a 140° zadní kamerou. Kamera podporuje kompresi obrazu H.264 a Wi-Fi. Další funkce: G-senzor, manuální SOS ochrana, monitorování během parkování, detekce rychlostních radarů, cyklický záznam. … více informací

DOD RC500S důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DOD RC500S
Kde koupit:
obchody DOD RC500S
Kompletní specifikace:
popis DOD RC500S
Český návod:
návod DOD RC500S

DOD LS500W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DOD LS500W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DOD LS500W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DOD LS500W?

Přední a zadní autokamera s řadou užitečných technologií a funkcí. Snímač Sony STARVIS, F1.6 velká clona, 6G skleněná čočka, technologie WDR 2.0. Pořízená videa jsou v kvalitě Full HD a natáčená jsou v 145° širokém úhlu přední kamerou a 140° zadní kamerou. Kamera podporuje kompresi obrazu H.264 a má 2,7″ displej. Další funkce: G-senzor, manuální SOS ochrana, monitorování během parkování, detekce rychlostních radarů, cyklický záznam, funkce analýza silnice. … více informací

DOD LS500W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DOD LS500W
Kde koupit:
obchody DOD LS500W
Kompletní specifikace:
popis DOD LS500W
Český návod:
návod DOD LS500W

DOD LS470W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DOD LS470W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DOD LS470W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DOD LS470W?

Špičková autokamera s řadou funkcí a technologií. Snímač Sony Exmor, F1.6 velká clona, 7G skleněná čočka, technologie WDR 2.0. Pořízená videa jsou v kvalitě FullHD a natáčená jsou v 150° širokém úhlu. 2,7″ displej. G-senzor, manuální SOS ochrana, monitorování během parkování nebo funkce analýza silnice, 10x Speed GPS procesor, GPS Logger, automatická kalibrace času pomocí GPS, HUD kompas displej a HUD zobrazení rychlosti. Software DOD GPS 2.0 player. Menu kamery je k dispozici v českém jazyce. Rozměry 112,6 x 61 x 34,3 mm. Hmotnost 100 g. … více informací

DOD LS470W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DOD LS470W
Kde koupit:
obchody DOD LS470W
Kompletní specifikace:
popis DOD LS470W
Český návod:
návod DOD LS470W