AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm?

Ručně polohovací rošt za dobrou cenu pro pohodlné čtení a odpočinek. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhosti v bederní části. Lamelový rošt s ručním polohováním 28 lamel s metalickou folií uložených v kvalitních kyvně-pružných kaučukových pouzdrech ve 2 tuhostech Snadné nastavení polohování textilním úchytem je vhodné i v případě zdravotních obtíží, únavě a bolesti nohou Je vhodný pro pěnové a latexové matrace Pevná středová část mezi polohováním hlavy a nohou poskytuje vysoké pohodlí při odpočinku na lůžku Vhodný pro pěnové a latexové matrace Doporučeno pro osoby s hmotností do 120 kg Výška roštu cca 5 cm Ručně polohovací rošt… více informací

AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm
Kde koupit:
obchody AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm
Kompletní specifikace:
popis AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm
Český návod:
návod AHORN Primaflex HN 200 x 90 cm

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná