Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A?

Délka kabelu: 1 Typ kabelu: Lightning kabel Použití kabelu: mobilní telefon; PC; tablet USB výstup: NE Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: Délka kabelu (text) (m): – Provedení výrobku: bílá barva Tímhle USB 2.0 kabelem připojíte iPhone, iPad nebo iPod s konektorem Lightning k USB portu počítače pro synchronizaci a nabíjení. Nebo ho můžete připojit k USB napájecímu adaptéru Apple pro pohodlné nabíjení z elektrické zásuvky. Zaručená kompatibilita Pořízením originálního kabelu máte naprostou jistotu plné kompatibility s produkty Apple. Kabel je vyroben z velmi odolných materiálů. Hlavní vlastnosti: Oboustranná konstrukce Co je v krabici: USB kabel Apple s konektorem Lightning Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.033 Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm)… více informací

Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A
Kde koupit:
obchody Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A
Kompletní specifikace:
popis Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A
Český návod:
návod Apple USB kabel s konektorem Lightning 1m MD818ZM/A

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná