Baterie PANASONIC CR-P2 1ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie PANASONIC CR-P2 1ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie PANASONIC CR-P2 1ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie PANASONIC CR-P2 1ks?

Cena uvedena za celý blistr, (1 ks baterií). Baterie Panasonic Lithium Power (Lithium – (fotobaterie) ) nabízí kompletní produktovou řadu. Baterie navržena pro fotoaparáty a videokamery je vhodná, ale i do LED svítilen a dalších aplikací. Disponuje životností až 10 let. Parametry – produktová řada (CR123, CR2, 2CR5, CRP2P, CRV3 ) – extrémně široký rozsah provozních teplot od -20 °C do +65 °C – vhodná do jakýchkoliv venkovních podmínek – určené zejména pro náročná fotografická a další zařízení jako např. psí obojky – 7x výkonnější než běžná alkalická baterie stejné velikosti – skladovatelnost až 10 let Baterie je shodná s těmito označeními CRP2P, CR-P2, DL-223A Ochrana životního prostředí Recyklujeme 🙂 Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat… více informací

Baterie PANASONIC CR-P2 1ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie PANASONIC CR-P2 1ks
Kde koupit:
obchody Baterie PANASONIC CR-P2 1ks
Kompletní specifikace:
popis Baterie PANASONIC CR-P2 1ks
Český návod:
návod Baterie PANASONIC CR-P2 1ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná