Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE?

Baterie s touto technologií se vyrábí výhradně v Japonsku. Japonsko je jediným výrobcem a (držitelem této jedinečné technologie), nově je vyrábí pod značkou Panasonic / ENELOOP dříve SANYO / ENELOOP. Tyto baterie v poslední modelové řadě s 2100 nabíjecími cykly. Špičkové NiMH akumulátory s nízkým samovybíjením a prodlouženou životností, třetí generace oblíbených nabíjecích baterií, 2100 nabíjecích cyklů. Tyto akumulátory mají nejen odstraněno samovybíjení, ale mají též výrazně snížený vnitřní odpor. Díky tomu jsou vhodné do spotřebičů s vysokým proudovým odběrem, například do vysokovýkonných svítilen. – typ R06, HR6, AA, R6, 3MCCE/4BE – technologie, která spojuje výhody alkalické a NiMH baterie – 2100 nabíjecích cyklů – nabité ve výrobě výhradně solární energií – nízké… více informací

Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE
Kde koupit:
obchody Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE
Kompletní specifikace:
popis Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE
Český návod:
návod Baterie Panasonic Eneloop AA 4ks 3MCCE/4BE

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná