Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks?

Špičkové nabíjecí mikrotužkové NiMH baterie Panasonic Eneloop Pro (dříve Sanyo XX Eneloop) s typickou kapacitou 950mAh (min. 900mAh). Akumulátory Eneloop Pro kombinují výhody vysoké kapacity a technologie eneloop pro velmi nízké samovybíjení. Tyto baterie si díky nízkému samovybíjení uchovávají až 85% energie po roce skladování, jsou již z výroby přednabité a lze je okamžitě použít. Už nikdy se vám nestane, že měsíc po nabití budou baterie vybité! Díky nízkému vnitřnímu odporu dokáží tyto přednabité baterie trvale dodávat velmi vysoké proudy a jsou tak vhodné i do těch nejnáročnějších spotřebičů. Akumulátory Eneloop Pro AAA jsou vhodné do všech svítilen, čelovek a jiných spotřebičů na mikrotužkové baterie s vysokým odběrem. Jsou to například svítilny Fenix LD02, Fenix E01, Fenix E05, Fenix… více informací

Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks
Kde koupit:
obchody Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks
Kompletní specifikace:
popis Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks
Český návod:
návod Baterie Panasonic Eneloop Pro AAA 900mA 4ks

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná