BeanBag comfort fluo orange recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BeanBag comfort fluo orange a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BeanBag comfort fluo orange před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BeanBag comfort fluo orange?

Sedací pytel Home Comfort FLUO ORANGE je novou a jedinečnou možností komfortnějšího odpočinku a relaxace. Je ideálním doplňkem dětských či obývacích pokojů, díky jeho rozměru ho mohou plně využívat i dospělé osoby. Nabízí Vám nespočet možností jak si lehnout či sednout. Pomocí odepínatelných popruhů si tvar vaku můžete uzpůsobit dle potřeby. Je vyroben z odolného a na údržbu nenáročného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Vyplněn je malými polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které tak výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Vnitřní náplň je chráněna systémem trojího zapínání. Zamezí se tak samovolnému vysypání a zároveň slouží k bezpečnosti před samovolným rozepnutím při užívání dětmi. Systém je složen 2x zapínání zipem a 1x zapínání suchým zipem. Důraz… více informací

BeanBag comfort fluo orange důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BeanBag comfort fluo orange
Kde koupit:
obchody BeanBag comfort fluo orange
Kompletní specifikace:
popis BeanBag comfort fluo orange
Český návod:
návod BeanBag comfort fluo orange

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná