BEAPHAR sprej No Stress (125ml) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BEAPHAR sprej No Stress (125ml) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BEAPHAR sprej No Stress (125ml) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BEAPHAR sprej No Stress (125ml)?

BEAPHAR sprej No Stress (125ml) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BEAPHAR sprej No Stress (125ml)
Kde koupit:
obchody BEAPHAR sprej No Stress (125ml)
Kompletní specifikace:
popis BEAPHAR sprej No Stress (125ml)
Český návod:
návod BEAPHAR sprej No Stress (125ml)

Zklidňuje a podporuje dobré chování koček. Aplikace na prostředí nebo pelíšek. Roztok 10% kozlíku lékařského pro použití na přepravkách a pelíšcích ve kterých přebývá kočka v období stresu a neklidu. Vůně kozlíku je pro kočky známým atraktantem (přitahuje zvíře ke zdroji vůně). No Stress Spray rozptyluje kočky nacházející se ve stavu stresu nebo úzkosti a odvádí jejich pozornost od stresových faktorů a soustřeďuje je na předměty ošetřené sprejem. Návod k použití: sprej použijte v místnosti, ve které kočka projevuje stresové chování. Nastříkejte sprej na přikrývky, polštáře, hračky, i na místa, kde se kočka často pohybuje. Za účelem prevence další stresové reakce sprej neaplikujte přímo na kočku!
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná