Borax 500ml kvalitní české hnojivo recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Borax 500ml kvalitní české hnojivo a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Borax 500ml kvalitní české hnojivo před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Borax 500ml kvalitní české hnojivo?

Kvalitní české hnojivo BORAX. Hnojivo Borax, přípravek s obsahem boru, který se používá jako hnojivo k odstranění nedostatku boru u rostlin a stromů. Borax je hnojivo určené pro přihnojování ovocných stromů a stromků, zejména hrušní. Bor ovlivňuje významně klíčivost pylu. Nedostatek boru způsobuje srdéčkovou hnilobu u řepy, cukrovky, poškození bulev celeru. Broax se aplikuje rozhozením a zapravnením do půdy przy na jaře (pro příjem kořeny musí mít půda teplotu nad bodem mrazu) nebo pak během vegetace 2-4 postřiky 0,25% roztoku na list (při rašení pupenů, před a po květu, koncem června). Doporučené dávkování: Na jaře: rozhozením a zapravením do půdy ……… 15-15g/10m2 Během vegetace: postřik 0,25% roztokem na list ……….. 2-4x jako 0,25% roztok (to je 25g/10litrů… více informací

Borax 500ml kvalitní české hnojivo důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Borax 500ml kvalitní české hnojivo
Kde koupit:
obchody Borax 500ml kvalitní české hnojivo
Kompletní specifikace:
popis Borax 500ml kvalitní české hnojivo
Český návod:
návod Borax 500ml kvalitní české hnojivo

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná