BUDERUS Logamax plus GB172-14 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BUDERUS Logamax plus GB172-14 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BUDERUS Logamax plus GB172-14 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BUDERUS Logamax plus GB172-14?

Kondenzační kotel Buderus Logamax plus GB 172-14 – topný Technický list ke stažení Návod ke stažení Vybavení a výhody: Kondenzační závěsný kotel na vytápění – odtah spalin přes zeď nebo střechu Automatické zapalování Vysoce účinná kondenzační technika s normovanými stupni využití až 109% Možnost připojení externího zásobníku TUV Vysokoúčinné čerpadlo s regulací otáček – třída energetické účinnosti A ** Výkonný regulační systém a vysoký komfort ovládání díky regulátoru Logamatic EMS Nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu Osvědčená připojovací technika pro rychlou montáž a instalaci Robustní výměník tepla ze slitiny hliníku a křemíku s nízkou citlivostí vůči znečištění Snadná údržba díky dobrému přístupu k součástem Integrovaný 3-cestný ventil pro přepínání mezi režimy topné vody a… více informací

BUDERUS Logamax plus GB172-14 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BUDERUS Logamax plus GB172-14
Kde koupit:
obchody BUDERUS Logamax plus GB172-14
Kompletní specifikace:
popis BUDERUS Logamax plus GB172-14
Český návod:
návod BUDERUS Logamax plus GB172-14

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná