Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM?

Objektiv Canon EF 100 mm f/2,8L IS USM z prestižní řady L společnosti Canon a první objektiv, který je vybaven stabilizátorem obrazu s detekcí úhlu a posunu, jež je vysoce účinná při zaostřování na krátké vzdálenosti. Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a možností manipulace řady L od společnosti Canon. Součástí robustní konstrukce je těsnění proti prachu a vlhkosti určené k ochraně objektivu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách. Nový stabilizátor obrazu konstruovaný speciálně pro využití v makroobjektivech. Je schopen korigovat pohyb posunu objektivu, stejně jako úhlový pohyb, které většina IS systémů korigovat neumí. To umožňuje 2krokovou korekci při 1,0násobném zvětšení, se zvýšením na 3krokovou při 0… více informací

Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM
Kde koupit:
obchody Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM
Kompletní specifikace:
popis Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM
Český návod:
návod Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná