Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan?

Elegantní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Korpus i sokl jsou kvalitního lamina s 3D strukturou bílé barvy, dvířka z MDF v barvě zlatý jasan, vše hraněné ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je v ceně, možnost dokoupení bočních soklů. Spotřebiče, skříňka pro vestavnou troubu, dřez a digestoř v ceně nejsou. Sestava se skládá ze spodních skříněk – výška 82 cm, hloubka 48 cm, šířka: 60 cm skříňka 2-dveřová pod dřez 60 cm skříňka 2-dveřová 60 cm skříňka se 3 zásuvkami a vrchních skříněk – výška 72 cm, nad digestoří 35,8 cm, hloubka 32 cm, šířka: 60 cm 2-dveřová skříňka 60 cm 2-dveřová skříňka 60 cm horní výklopná… více informací

Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan
Kde koupit:
obchody Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan
Kompletní specifikace:
popis Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan
Český návod:
návod Casarredo Kuchyně VERONA 240 zlatý jasan

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná