Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335?

Centrální vysavač vhodný pro rodinné domy s menší podlahovou plochou + vysávací sada Progression za zvýhodněnou cenu. Sada obsahuje hadici s vypínáním 9m, štěrbinovou hubici, hubici na čalounění, kruhový kartáč na prach, držák příslušenství, teleskopické trubky chrom, kombinovanou hubici Combo tool, kartáč na pevné podlahy a věšák na hadici. Nabízí velké množství inovací, které nemají žádné jiné centrální vysavače na českém trhu: INVERTED SYSTEM – velkoplošné, vertikálně pohyblivé, samočistící filtry GORETM Kontrolní a ovládací systém Uhlíkový filtr (Anti-carbon filter) Regulace výkonu Atlis systém (pro optimální montáž agregátu) Antivibrační závěs (zamezuje přenosu hluku a vibrací do stavební konstrukce). V agregátech jsou použity… více informací

Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335
Kde koupit:
obchody Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335
Kompletní specifikace:
popis Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335
Český návod:
návod Centrální vysavač BEAM Platinum SC 335

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná