Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150?

NILFISK SUPREME 150 – Centrální vysavač pro domy do 150 m2 Představte si vysavač, který je snadno ovladatelný, velmi výkonný a téměř tichý. Vysavač nemusíte přenášet z jednoho patra do druhého, nemusíte narazižet do nábytku a znečištěný vzduch je vyháněn ven. To vše a ještě mnohem více, takže centrální vysávání systém „Supreme“ od Nilfisk. Velmi pohodlné, stačí připojit hadici do zásuvky ve zdi a začne sání Dobrý vzduchu v místnosti, odpadní vzduch jde mimo dům Nízká hlučnost, neboť je slyšet pouze proudění vzduchu Snadná instalace Vysoký sací výkon Vysoká kvalita a zpracování Technické parametry vysavače Nilfisk SUPREME 150: Příkon (W) 1350 Maximální sací výkon (W) 460 Průtok vzduchu (l / sec.) CPU 57 Under Pressure … více informací

Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150
Kde koupit:
obchody Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150
Kompletní specifikace:
popis Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150
Český návod:
návod Centrální vysavač Nilfisk Supreme 150

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná