Dennerle Nano Clean Eckfilter recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dennerle Nano Clean Eckfilter a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dennerle Nano Clean Eckfilter před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dennerle Nano Clean Eckfilter?

Vnitřní filtr pro nanoakvária vysoce výkonný, tichý, kompaktní velká filtrační plocha pro osídlení užitečnými bakteriemi bezpečný i pro krevety a raky výkon čerpadla: 150 l/hod spotřeba: 2 W rozměry: 17 x 7 x 4 cm délka kabelu: 1,4 m Nano Eckfilter je vysoce výkonný – maximální výkon jeho čerpadla je 150 l/hod. Filtr má přesto velice tichý chod, prakticky neslyšný. Také jeho spotřeba elektrické energie je nespornou předností: pouhé 2 watty! Díky tomu šetří přírodní zdroje. Průtok filtru lze plynule regulovat a proud vody může být veden jakýmkoliv směrem – výtok filtru je totiž možno otočit o 90 stupňů. Nano Eckfilter je bezpečný i pro mláďata krevet, a to díky úzkým otvorům na nasávání filtru a díky předfiltrační houbičce s jemnými póry. Čištění tohoto filtru je… více informací

Dennerle Nano Clean Eckfilter důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dennerle Nano Clean Eckfilter
Kde koupit:
obchody Dennerle Nano Clean Eckfilter
Kompletní specifikace:
popis Dennerle Nano Clean Eckfilter
Český návod:
návod Dennerle Nano Clean Eckfilter

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná