Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm?

Stan RC-NBC značky Ravencam je vyroben ze 100% čistě bílého nylonu v kombinaci s rámem z pružinové oceli. Komplet se čtyřmi pozadími, které nám poskytují profesionální back drop pro každou věc, která je vyfotografována. Stan lze používat ve spojení s osvětlením zářivkou, křemennou nebo fluorescenční lampy. Velmi jednoduché ovládání, lehká a snadná montáž. Součástí je i vkusné černé pouzdro. Výrobky značky Ravencam se vyznačují vysokou kvalitou a odolnou konstrukcí. Obsah balení Stan RC-NBC pouzdro 4x matné pozadí: černá, bílá, červená, modrá Vlastnosti Typ stavební kostky s otvorem ve stěně Nylonový materiál umožňuje rozptyl světla rovnoměrně Rámová konstrukce je vyrobena z pružinové oceli Odnímatelná stěna v otvorem na fotoaparát … více informací

Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm
Kde koupit:
obchody Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm
Kompletní specifikace:
popis Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm
Český návod:
návod Difuzní stan Ravencam RC-NBC Rozměr: 75 cm

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná