Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P?

Policová skříň EVADO E12 Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky o síle desky 16mm. Hrany jsou zakončeny ABS lištou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození. Zadní stěna je vyrobena z sololitové desky. Praktické úchyty jsou po celé délce frontu. Disponuje jedněmi dvířky. Barva nábytku je výběrový ořech/briliantová bíla. Nábytek dodáváme v demontu. Montáž je pak velice jednoduchá díky přiloženým návodům. ____________________________________________________________________________________________________________________________________________Pro zobrazení veškerého nábytku z této kolekce zadejte do vyhledávacího pole v horní části stránky výraz „Evado“! … více informací

Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P
Kde koupit:
obchody Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P
Kompletní specifikace:
popis Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P
Český návod:
návod Dolmar Policová skříň EVADO E12 L/P

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná