Furminator hřeben a kartáč pro koťata recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Furminator hřeben a kartáč pro koťata a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Furminator hřeben a kartáč pro koťata před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Furminator hřeben a kartáč pro koťata?

Furminator hřeben a kartáč pro koťata důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Furminator hřeben a kartáč pro koťata
Kde koupit:
obchody Furminator hřeben a kartáč pro koťata
Kompletní specifikace:
popis Furminator hřeben a kartáč pro koťata
Český návod:
návod Furminator hřeben a kartáč pro koťata

FURminator pro koťata – patentovaná profesionální sada vyvinuta exkluzivně pro koťata, skládá se z anatomicky zakřiveného hřebenu a kartáče, hřeben i kartáč je bezpečný a velmi jemný k choulostivé pokožce koťat a při vyčesávání příjemně masíruje, ergonomická rukojeť pro pohodlné používání se peciálním tlačítkem pro snadnou výměnu nástavců, vyčesávání bude pro vaše kotě relaxace. Používání je pro kotě velmi příjemné – jemně vyčesává srst a přitom masíruje pokožku. Kovové nástavce odstraní uvolněné chlupy a ergonomické madlo Vám padne skvěle do ruky. Použití FURminatoru My FURst Groomer for Kittens je mnohem účinnější a příjmnější než vyčesávání běžným kartáčem či hřebenem a Vaše kotě si vyčesávání srsti bude užívat. FURminator neřeže a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná