Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m?

Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m
Kde koupit:
obchody Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m
Kompletní specifikace:
popis Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m
Český návod:
návod Home & Garden Zahradní fóliovník zelený 2×3,5m

Fóliovník je dokonalým řešením pro přípravu a pěstování zahradních plodin. Díky tomu, že poskytuje optimální podmínky, je ideální pro setí zeleniny až 3krát ročně.
Snadná montáž a možnost sestavení téměř kdekoli na zahradě jsou jen některé z jeho výhod. Konstrukce fóliovníku je vyrobena z pozinkovaných ocelových profilů, je silná a trvanlivá, díky čemuž lze fóliovou fólii dokonale přizpůsobit a utěsnit. Trvanlivá fólie PE UV-4 s výztuží, vyrobená z PP sítě, která je zapuštěná v materiálové struktuře, zaručuje, že plodiny budou mít vhodné mikroklima. Kromě toho je tunel vybaven speciálně navrženým krytem, který po zakrytí půdou chrání fólii před vání od spodu.
Foliovník má široký vchod se dvěma zipy – dveře je možné srolovat a upevnit nahoře. Foliovník je vybaven také bočními okny s… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná