Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h?

Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h
Kde koupit:
obchody Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h
Kompletní specifikace:
popis Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h
Český návod:
návod Klarstein Zola 90 cm 635 m3/h

Odsavač par Klarstein Zola se postará v malých až středně velkých kuchyních o odstranění pachu jídla a par z vaření. Pro různě silnou aktivitu vaření může odsavač par pracovat se třemi různými úrovněmi výkonu. Nejvyšší úroveň výkonu odstraní z kuchyně za hodinu až 635 m3/h vzduchu a vypořádá se i s přípravou více chodů. Hlasitost i spotřeba energie je během provozu udržena v normě.
Zařízení Zola je komínový odsavač par s volným prostorem pro hlavu, který umožňuje pohled shora na varnou desku. Svým ergonomickým designem spolu s leštěnou ušlechtilou ocelí a skleněným komínem se elegantně začlení do každého kuchyňského prostředí. Se svou šířkou 90 cm se hodí do prostornějších kuchyní. Na hloubku přitom digestoř nepotřebuje mnoho místa. Pomocí předního ovládacího panelu je řízené větrání a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná