Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB?

Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB
Kde koupit:
obchody Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB
Kompletní specifikace:
popis Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB
Český návod:
návod Microsoft Xbox 360 se senzorem Kinect 4GB

Herní konzole Xbox 360 ve výhodném balení
Microsoft Xbox 360 přichází s novým elegantnějším designem a celou řadou novinek a vylepšení. Největší změna, která upoutá pozornost na první pohled je samotné provedení konzole. Šasi doznala jistého zkrášlení spočívající v kompaktnějších rozměrech a velmi elegantním povrchu. Nový model je tak viditelně menší a štíhlejší v přitažlivém černě-lesklém designu s chromovanými detaily.

Skvělý základ v lepším provedení
Co se týče hardwarového vybavení, tak na špičkovém tříjádrovém procesoru, rychlé operační paměti, multiformátové optické mechanice a grafické kartě od přední světové společnosti ve výrobě grafických čipů ATI nebyla potřeba velkých změn. Všechny tyto komponenty zajistí podporu pro nejmodernější hry. Vývojoví inženýři si ovšem… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná