Motorola TLKR T80 Extreme 2ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Motorola TLKR T80 Extreme 2ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Motorola TLKR T80 Extreme 2ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Motorola TLKR T80 Extreme 2ks?

Motorola TLKR T80 Extreme 2ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Motorola TLKR T80 Extreme 2ks
Kde koupit:
obchody Motorola TLKR T80 Extreme 2ks
Kompletní specifikace:
popis Motorola TLKR T80 Extreme 2ks
Český návod:
návod Motorola TLKR T80 Extreme 2ks

Motorola TLKR T80 Extreme (typ P14MAA03A1FB) jo novým a aktuálně nejodolnějším typem PMR446 vysílačky na trhu. Tlačítka vysílačky TLKR-T80 Extreme jsou umístěny na membráně, regulace hlasitosti je s těsněním, kryt na baterii se proti gumovému těsnění dotahuje šroubem. Vše je navrženo tak, aby byla zajištěna maximální odolnost vysílačky při sportu a jiných akčních hobby činnostech. Výrobce – Motorola garantuje odolnost vysílačky dle IPx4 – odolnost proti stříkající vodě ze všech směrů. Kvality vysílačky Motorola TLKR T80 Extreme doplňuje i zvýhodněné balení, které kromě běžného nabíječe, aku packů a klipsů, obsahuje plastový kufřík, dvě ultra lehké náhlavní soupravy a dvě šňůry pro zavěšení vysílaček např. na krk.
Výhodné balení vysílaček Motorola TLKR T80 Extreme Travel Pack obsahuje dvě… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná