Profiplants Junior Substrate 5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Profiplants Junior Substrate 5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Profiplants Junior Substrate 5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Profiplants Junior Substrate 5 l?

Profiplants Junior Substrate 5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Profiplants Junior Substrate 5 l
Kde koupit:
obchody Profiplants Junior Substrate 5 l
Kompletní specifikace:
popis Profiplants Junior Substrate 5 l
Český návod:
návod Profiplants Junior Substrate 5 l

Zásobní spodní substrát pro akvarijní rostliny z nepájeného jílu a dalších velmi výživných složek. Obsahuje všechny potřebné mikro a makroprvky pro kořenovou výživu akvarijních rostlin.  
Tento substrát je určen pro akvaristy, kteří nechtějí vydávat mnoho peněz za pečené substráty. Jedná se o nepečený substrát určený pod písek, kterého by mělo být minimálně 2 – 3 cm. Pro vodní živočichy je samozřejmě naprosto neškodný, a je vhodný i pro velmi náročné akvarijní rostliny.
Návod pro správnou práci se substrátem:
Do prázdného akvária bez vody dáme potřebné množství substrátu, které by mělo být na výšku přibližně 2 – 3 cm.  Čím více substrátu dáme, tím déle bude akvarijní rostliny vyživovat. Do substrátu je zcela zbytečné přidávat jakékoliv další výživné komponenty, protože jimi už je substrát… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná