Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366?

Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366
Kde koupit:
obchody Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366
Kompletní specifikace:
popis Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366
Český návod:
návod Robimaus Terarijní substrát 3 l 12366

Terarijní substrát 3L
Speciálně namíchaná směs kokosového substrátu (lignocelu) a písku je již připravena k přímému použití. Nemusíte tedy složitě namáčet lignocel, čekat až nabobtná a následně míchat s dalšími materiály. Poměr jednotlivých složek je prověřený a odzkoušený. Již mnoho let na něm chováme více jak 60 druhů terarijních zvířat (od pavouků až po leguány). Zrnka písku jsou různé velikosti, některá zvířata si je ze substrátu ráda vybírají (pomáhá jim to v žaludku rozmělňovat potravu). Substrát dobře drží vlhkost a nelepí se.
Použití: stačí jednoduše vysypat přímo do terária, většinou se používá vrstva cca 3 – 6 cm, ale především záleží na chovaném druhu, hrabavé a větší druhy zvířat vyžadují samozřejmě vyšší vrstvu. Pomocí různých větví, kořenů a kamenů se můžete také snažit… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná