Rowenta Clean and Steam RY7557WH recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rowenta Clean and Steam RY7557WH a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rowenta Clean and Steam RY7557WH před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rowenta Clean and Steam RY7557WH?

Rowenta Clean and Steam RY7557WH důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rowenta Clean and Steam RY7557WH
Kde koupit:
obchody Rowenta Clean and Steam RY7557WH
Kompletní specifikace:
popis Rowenta Clean and Steam RY7557WH
Český návod:
návod Rowenta Clean and Steam RY7557WH

Vysavač, parní mop Rowenta RY7557WH Clean&Steam nabízí inovativní řešení pro udržování podlah bez poskvrnky a zároveň úsporu času. Každý týden strávíme v průměru 34 minut vysáváním podlah a dalších 31 minut jejich mytím. Clean & Steam je inovativní kombinace vysoce efektivního tyčového vysavače a parního mopu. Díky unikátní patentované sací hubici dojde při jediném pohybu k vysátí podlahy a zároveň k jejímu vyčištění parou. Výsledkem je dokonalý a zdravý úklid, který dokonale vyhovuje jakémukoli druhu tvrdé podlahové krytiny.

Kvalitně vyrobená sací hubice
Unikátní patentovaná sací hubice DUAL CLEAN & STEAM je navržena pro přirozený pohyb vpřed a vzad jako při vysávání. Díky tomuto inovativnímu systému je prach z podlahy odstraněn vždy před jejím parním čištěním.

více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná