Shirakura Red Bee Sand 8 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Shirakura Red Bee Sand 8 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Shirakura Red Bee Sand 8 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Shirakura Red Bee Sand 8 kg?

Shirakura Red Bee Sand 8 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Shirakura Red Bee Sand 8 kg
Kde koupit:
obchody Shirakura Red Bee Sand 8 kg
Kompletní specifikace:
popis Shirakura Red Bee Sand 8 kg
Český návod:
návod Shirakura Red Bee Sand 8 kg

Takayuki Shirakura vyvinul společně s výrobci aktivní půdní substrát Red Bee Sand speciálně pro chov krevet. Tento substrát se řadí mezi nejlepší na trhu, i díky tomu, že byl vyvíjen několik let a postupně vylepšován. Dlouhodobě snižuje pH vody a její uhličitanovou tvrdost (KH). Neobsahuje žádné hnojiva a doplňky a je tedy pro krevety zcela bezpečný. Jeho velmi porézní struktura poskytuje velkou plochu, která je důležitá pro stanoviště potřebných mikroorganismů.
Pro chov takzvaných včelích (Bee) krevet je nutná uličitanová tvrdost (KH) od 0-2, pH pod 7. Pokud je však celková tvrdost (GH) menší než 5, měly by se doplňovat do vody minerály, které ji zvýší, aby u krevet nedošlo k problémům při svlékání krunýře.
Ostatní výhody:

snižuje růst řas
mechy jsou sytě zářivě zelené
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná