Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon?

Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon
Kde koupit:
obchody Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon
Kompletní specifikace:
popis Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon
Český návod:
návod Sigma 24mm f/1,4 DG HSM ART Canon

Objektiv Sigma 24mm f/1.4 DG HSM z řady ART je vysoce výkonný a světelný objektiv pro APS-C i Full-frame zrcadlovky určený nejen pro profesionální použití. Objektivy nové řady ART nabídnou excelentní kvalitu obrazu za dobrou cenu. Jedná se o objektivy určené pro umělce, kteří se v nás skrývají.
Objektiv Sigma 24mm f/1.4 DG HSM z řady ART je vysoce výkonný a světelný objektiv pro APS-C i Full-frame zrcadlovky určený nejen pro profesionální použití. Objektiv se skládá z 15 optických elementů v 11 skupinách s asférickým, FLD a SLD členem.
Při použití na digitálních fotoaparátech se snímačem velikosti APS-C je potřeba vynásobit dané ohnisko 1,6x čímž dostanete úhel záběru odpovídající 38mm objektivu. Objektiv je ideální pro zachycení nejrůznějších fotografických žánrů. Může sloužit dobře jak… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná