Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma?

Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma
Kde koupit:
obchody Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma
Kompletní specifikace:
popis Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma
Český návod:
návod Spodní rohová police Polo S-30OZ dub sonoma

spodní rohová police Polo PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET! volba barevné varianty jednoduchá montáž Spodní rohová police Polo S-30OZ je vyrobená z LTD materiálu o síle 16 mm. Spodní rohová police Polo S-30OZ vyrobena z LTD 16 mm, polici je možno namontovat na levou stranu. Na výběr z několika barevných variant (korpus / přední plocha / pásek). Dodáváno v demontu. V ceně není zahrnutá pracovní deska. Cena pracovní desky za 1 bm je 925,- Kč. V případě požadavku rozměrů na míru pracovní desky je nutná samostatná kalkulace, uveďte rozměr v poznámce do objednávky, cena Vám bude potvrzena. Na tento produkt poskytujeme PRODLOUŽENOU ZÁRUKU NA 5 LET! Záruka se nevztahuje na vady vzniklé mechanickým poškozením, špatnou údržbou a nestandardním zacházením! Rozměry: šířka 30 cm výška 85 cm hloubka 56 cm… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná