TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná?

TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná
Kde koupit:
obchody TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná
Kompletní specifikace:
popis TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná
Český návod:
návod TecTake MASPALOMAS 6+1 stříbrná

Odolný hliníkový nábytek s dlouhou životností se vyznačuje propracovaným designem, vycházejícím z jeho funkce a použití. Jednoduchá a střídmá elegance tvaru a barvy této zahradní stolovací sestavy najde své využití i v interiérech. Masivní hliníková konstrukce stolu je v kontrastu s tmavou deskou stolu z bezpečnostního kouřového skla. Kostra křesel s polohovatelným vysokým opěradlem je zhotovena z lehkého, ale pevného hliníkového profilu, který je povrchově ošetřen práškovým lakem. Sedák a opěrka je z odolné polyesterové tkaniny, opatřené impregnačním zátěrem. Zahradní židle se dá snadno složit jednoduchým zaklapnutím. Složená křesla zaberou opravdu málo místa. Díky své nízké váze je celá tato zahradní sedací sestava snadno přemístitelná právě tam, kde jí zrovna potřebujete mít. Tento… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná