Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W?

Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W
Kde koupit:
obchody Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W
Kompletní specifikace:
popis Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W
Český návod:
návod Zoo Med Kámen topný terarijní Standard 10W

ZooMed topný kámen je vyroben z hydratovaného horninového materiálu, který je dvakrát tak silný jako cement nebo pemza, což má za následek vynikající vodivost a zvýšenou životnost výrobku. Distribuuje teplo rovnoměrně po celém povrchu. Je vybaven reostatem, který umožňuje nastavení teploty povrchu. Upozornění: Funkcí topného kamene je usnadnit trávení. Topný kámen by nikdy neměl být jediným zdrojem tepla. Nikdy ničím nezakrývejte nebo nezahrabávejte. Pokud Vaše terarijní zvíře pořád leží na topném kameni, zanemá, že je v teráriu příliš zima a vy potřebujete další zdroj tepla. (tj. keramické topné těleso nebo ReptiTherm® UTH ohřívač). Zoo Med topné kameny jsou schválené cUL / CSA / T1 / 2V.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná