170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná?

170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná
Kde koupit:
obchody 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná
Kompletní specifikace:
popis 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná
Český návod:
návod 170160 vidaXL Venkovní králikárna / domek pro drobná zvířata, 3 dvířka, dřevěná

Tato kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje velké útulné místo pro chov malých zvířat, zejména roztomilých králíčků. Má několik způsobů využití: hraní, pohyb, trénink nebo bezpečný pobyt vašich zvířat. Tato králíkárna poskytuje vašim mazlíčkům dostatek prostoru pro pohyb, zatímco pevné železné drátěné pletivo pomáhá předcházet škodlivému chování a neočekávaným nehodám. Konstrukce ze železného drátěného pletiva vám zároveň zajišťuje sledování zvířat a zaručuje vašim domácím mazlíčkům dobrý rozhled po okolí a dostatek čerstvého vzduchu. Králíkárna je vyrobena z vysoce kvalitního dřevěného rámu, takže poskytuje pevné a bezpečné přístřeší, které vydrží po celé roky. Její zelená střecha nepropouští déšť a útulný pelíšek uvnitř je skvělý na spaní. Z přízemí vede do patra nakloněná rampa, po… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná